Anasayfa » Gergi Tavan » Paylaş Özel Hediyeler Kazan

Paylaş Özel Hediyeler Kazan

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan sistemlerinde bir ilk daha, Bamax gergi tavan sistemleri olarak tüm ziyaretçilerimize özel hediyeler veriyoruz. Bizi sosyal medya’da paylaşan ve yorum yazan tüm ziyaretçilerimiz için geçerlidir. Paylaşım ve yorum yapmaları ile beraber bize bildirim sağladıklarında size özel bir çekiliş numarası veriyoruz. Toplam paylaşım ve yorum sayısı 5000’e ulaştığında çekiliş yapılarak hediyelerimizi ziyaretçilerimize veriyoruz. Hediye kazanan ziyaretçilerimize e-posta yolu ile iletişim kurup hediyelerini vereceği adrese kargo veya Merkezimizden elden teslim ediyoruz.

Hediye Çekilişimize Katılım için gereken genel şartlar ve koşullar.

  • Öncelikle www.gergitavan.net sitemizde herhangi bir yazımıza yorum yapıp facebook.com’da paylaştığınızda çekiliş için hak kazanmış oluyorsunuz.
  • Paylaşımlar sahte hesaplar üzerinde olduğu anlaşıldığında çekiliş hakkınız iptal olacaktır. Kesinlikle kendi hesaplarınızdan paylaşım yapınız.
  • Yapılan yorumlar kesinlikle yasadışı ve argo olmamalıdır. Aksi takdirde yorumlarınız silinecektir. Özellikle ürünlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.
  • Çekiliş hakkı kazanan ziyaretçilerimize sosyal medya hesapları üzerinden veya e-posta yolu ile iletişim kurulacaktır. İletişim kurulamayan ziyaretçilerin çekiliş hakkı iptal olur.

Kurallarımız bu kadar olup bol yorumlu paylaşımlar diliyoruz.

Bamax Gergi tavanda Hediyeler Sizleri Bekliyor

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.