Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Hakkında » PVC Gergi Tavan

PVC Gergi Tavan

Kategori Gergi Tavan Hakkında 0

PVC Gergi Tavan

Gergi tavan türlerinden olan PVC germe tavan hakkında bilgi vereceğiz. PVC germe tavan vinil filmlerden yapılır. Vinil filmler den yapılan  PVC Germe Tavanlar özel boyutlara uygun ve oda düzenine uygun hazırlanır.Üretim bantların HD kaynak makinelerinde kaynak edilmesiyle gerçekleşir ve PVC filmlerin uzunluğu 1 ve 5 metre uzunluğunda olur.Gergi tavan kumaşlarını montajlamadan önce ısıtmalı gaz tapancaları ile 70 dereceye kadar ısıtılır.Bundan sonra film yumuşar ve önceden monte edilmiş profile uygulanır. PVC gergi tavan farklı doku ve renklerde olur. Parlak, saten, mat, süet ve diğer vardır. Yalnız bir kaç ufak dezavantajı vardır. Onlardan biri kesici ve delici maddeler ile deline bilmektedir. Bu yüzden gergi tavan sadece iç alanlarda kullanılır. Kolaylıkla yıpranmaz. Avantajlarından bir tanesi de suya dayanıklı olmasıdır. Su ve nemden etkilenmez. Estetik görünüm sağlar. En popüler dokuları parlak, mat ve saten dokulu olanlarıdır.

gergi tavan kumaş fiyatları, Pvc gergi tavan

Parlak Lake Pvc Gergi tavan

Parlak tavanlar uygulandığında tasarım açısından çok ilginç bir efekt verir.Parlak tavanların çok geniş bir renk gamı vardır.Belirgin özelliği ayna görüntüsü vermesidir.Bu tür ağ yapıları uygulanan alanda görmeni artırıyor .Parlak germe tavan uygulamasının dezavantajı mat ve saten ile karıştırıldığında uygulandığı daha geniş alanlarda ayna hattı yüzeyinde ek alanları daha belirgin görünmesidir. Eğer değişik bir ortam yaratmak isterseniz bu tür uygulama yapılabilir.

Saten pvc germe tavan kumaşı Bu klasik bir sürümüdür. Bu tavan türü kolaylıkla her hangi bir dekor olan alan sığar ve  gözünüzü alamayacağınız bir görüntü yaratır.Mat germe tavan üzerinde parlama ve yansıma yapmadığından kolaylıkla istediğiniz rengi elde edebilirsiniz.

Saten tavanlar saten kumaşlarına benziyor.Kabartma daha pürüzsüzdür.bunun sayesinde kumaşın yansıtıcı özellikleri gelişmiştir ve bu neredeyse göz kör edici bir beyazlık sağlar.Saten doku ışığın yansımasından pratik sedefli gölge efekti kazandırıyor.

Bir çok avantajlara sahip Barisol tavan ürünleri her konuda sizin güvene bileceğiniz bir üründür.Bir kere para harcayarak uygulatacağınız germe tavan bir kaç sene sizin tamir ve tadilat işlerinden uzak durmanızı sağlar.

Hemen şimdi bizi arayın ve bulunduğunuz alanlarda anti bakteriyel, güzel ve sağlıklı ortam yaratın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.