Anasayfa » Gergi Tavan » Stüdyolarda Gergi Tavan

Stüdyolarda Gergi Tavan

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi  tavan  sistemi  bir  çok  alanda  kullanıldığı  gibi stüdyolarda da  çok rahat  bir  şekilde  kullanılabilir.Gergi  tavanın ince  delikleri  sayesinde  ses  yalıtım  özelliğine  sahip olmaktadır. Dışarıdan  gelicek  sesi  önler  içeri yayılmasını  engellemekle birlikte  içeride ki  sesi  de  içeride  korur dışarı  yaymasını  engeller  ve  yankı  yapmadam  sesi  içeride  korur. Germe  tavan  sistemleri  yani  germe tavan  sistemi  görsellik  bakımından da  ön  plana  çıkmaktadır. Biliyorsunuz  ki  bir  albümün tanıtımında  öncelik  görsellik olmaktadır. Bunu  gergi  tavan  sayesinde  yapabilirsiniz. Uzun  süre  şıklığını  koruyan  bu  sistem  dayanıklılığı  sayesinde  stüdyolarınız da rahatlıkla  kullanabilirsniz.

Gergi  tavanın  dekoratifliği ve  esnekliği  sayesinde  her  alanda  rahatlıkla  kullanabilirsiniz. Her  ölçüye  uyum  sağlayan  bir  esnekliğe  sahip olmaktadır. Gergi  tavan  sadece bir  tavan  uygulaması  olmayıp  her  alanda  kullanışlı bir sistemdir. Her projede  estetiği sayesinde  kendine  has  tasarımlar  uygulayabilirsiniz. Dijital  baskı  sayesinde  istediğiniz görünümüne  de  sahip  olur. Hijyenik  ve  streil  yalıtımı sayesinde  şıklığı  artıran  bir  sistemdir. Esnekliği  sayesinde ise  darbellere  karşı  kendini  korur  darbe  almaz çatlama  ve  ya  solma  yapmaz. Yangına  karşı  dayanıklıdır  ateş  tutulduğu  zaman  kendini alev almadan  söndürür ve  yangının büyümesini engeller. Isı yalıtımı sayesinde  içeride  ki  havayı  yani  ısıyı  korur.  Bir  çok  masraf  yapmanız  gerektirmez  mesala alçı pan  gibi  ya da  duvar  boyası  gibi  ürünler  gerektirmez. Montaj  sayesinde  kurulumu   çok  kısa bir  süre  içinde  tam  olarak  bir  gün  içinde  kurulup  size  teslim  edilmektedir.  Eşyalarınızı  taşıma  gibi  bir  zorunluluk  yoktur . Kirliliğe  yol  açmadan kurulumu  tamamlanır.  Gergi  tavan sistemini  siz  isterseniz daha  sonra  şık  bir  aksesuar montajlayarak  görünümünü  değiştirebilirsiniz.  Daha sonra  yapacagınız  aksesuar  montajında  ise  hiç  bir  şekilde  çatlama yamulma gibi kötü görünümler yapmaz.

İstediğiniz şekilde  tamamen sizin zevkinize  göre transparan, mat lake, parlak lake, süet  doku gibi seçenekleri barındırarak  size en iyi  hizmeti  vermeye çalışmaktayız. Kolaylıkla kullanacağınız  bu  sistem  özel  bir  bakım  gerektirmeden  sıradan  bir  temizlik  ürünüyle de  bakımını  yapabilirsiniz. Renginde  solma bile  yapmayan  bu sistemi  yenilemeden boya  gerektirmeden  uzun  süre  rahatlıkla  kullanabilirsiniz.Görselliği ile de  bulundugu yere farklı  bir  hava katacaktır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.