Barisol Gergi Tavan sistemi nedir? Nasıl uygulanır?

Bu konuda sizlere diğer barisol tavan sayfamızdaki bilgiler ışığında sizlere olan barisol tavanın ne olduğu ve nasıl uygulandığını göstereceğiz. Barisol gergi tavan sistemleri bir çok yönü ile diğer tavan dekorasyonların dan daha gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Çünkü kullanılan gergi tavan kumaşları ve diğer tüm ürünler . sınıf olup en iyi şekilde üretilmiştir. Bunun sebebi ise barisol gergi tavan asla düşük kalitede ürün kabul etmez. Her zaman göz önünde olan bir tavan dekoru için her zaman en iyi ürünler kullanılmalıdır. Bizde tüm ürünlerimizi Dünya standartlarında üretmekteyiz. Avrupa geçerlilik belgesi olan CE  ve Yanmazlık belgesi B1 belgelerine sahiptir.

Barisol gergi tavan nasıl uygulanmalıdır.

Barisol gergi tavan sistemi gergi tavan gibi aynı şekilde uygulanır. Çünkü gergi tavan ve barisol gergi tavan aynı ürünlerdir. Bundan dolayı uygulama şekilleri de aynıdır. Öncelikle uygulama yapılacak mekanın tavanı hazırlanır. Bu tavana uygulama havuzu yapılır. Daha sonra ise gergi tavan kumaşı ısıtılarak gergi tavan profillerine geçirilerek uygulaması yapılmış olur. Bu uygulamada en önemli dikkat edilmesi gereken nokta ise profillerin montajı ve ısıtılarak gerilmesi dir.

Bu noktalara dikkat edilirse her hangi bir problem yaşamadan uygulama bitmiş olacaktır. Bu ürünü uygularken uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Biz barisol germe tavan sistemleri olarak sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Tavan dekorasyonları ve tavan aydınlatmaların konusunda 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti de sağlıyoruz.

Barisol gergi tavan ile mekanlarınız daha şık

barisol gergi tavan, barisol germe tavan

Yandaki görselde de görüldüğü gibi bir spor salonuna uygulanmış halidir. İstenilen bölgeye bu tür uygulama yapılır.

Bu hem aydınlatma sistemi olarak kullanılır, hem de dekoratif bir ama için olabilir. Bu uygulama ile iç mekanın ne kadar göz alıcı ve dekoratif olduğunu görüyorsunuz.

Tavan dekorasyonu denildiği zaman iç mimarlar genel olarak bu tarz uygulamalara yer vermektedir. Çünkü tavan dekor maliyeti açısından çok ekonomik bir tavan sistemidir. Hem hızlı bir şekilde uygulanır. Uygulama kolaylığı ile daha çok kullanılır. Hem de ucuz ve erişilebilir bir sistemdir.

Aydınlatma sistemleri olarak da çok kullanılan bir tavan aydınlatma sistemidir. Çünkü tavan aydınlatması iç mekanın büyüklüğüne göre değişir ve büyüklüğüne göre maliyetleri artar. Fakat bu sistemleri ile mekanın büyüklüğü önemli olmaz çünkü hem dekorasyon hemde aydınlatmayı beraberinde sunar.

Barisol gergi tavan hem göz alıcı bir dekoratif görselliği vardır, hem de servisi bakımı çok kolay ve maliyetli değildir. Çok uzun yıllar dayanıklığını korur. Tarafımızdan tam 15 yıl garantili bir üründür.

Tüm Avrupa standartları ve kalite belgelerine sahiptir. Her açıdan barisol gergi tavan diğer tavanlardan daha üstün niteliklere sahiptir.

Barisol germe tavan kullanım alanları,

Barisol germe tavan sistemleri bir çok mekanda ve kamuya açık alanlarda kullanılmaktadır. Bu alanları sıralamak gerekirse hava limanları, limanlar, fabrikalar, ofisler, mağazalar, marketler, evler ve daha bir çok mekanda kullanılır. Her mekan ve ortam için değişik modelleri vardır. Bu tamamen kullanılacak mekanın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir.

PAYLAŞ