Gergi tavan sistemi bir çok mekan ve kamuya açık alanlarda kullanılır. Bu kullanımlar sırasında değişiklikler gösterebilir. Çünkü alanlarında durumunda göre ve bu alanlardaki dekora göre kullanılır. Bu durumlarda değişikliklere  gergi tavan modelleri eşlik eder. Bu modeller uygulanması gereken alanlar için özel olarak üretilmiş olup değişik özelliklere sahiptir. Çünkü araştırma ve geliştirme süreçlerinde uygulanacak alanların özelliklerine göre şekillenmiş ve teknik olarak üretilmiştir. Örnek verecek olursak çok gürültülü ortamlar için üretilen Akustik gergi tavan kumaşları ile yapılan Akustik gergi tavan uygulanır. Böylece gürültüyü % 70 oranında yok eder ve akustik bir çözüm sunar.

 

Tavan dekorasyonları ve iş yeri ofis ve diğer ticaret haneler için üretilen tavan aydınlatma sistemleri içinde en iyi çözümü sunan gergi tavan her zaman en iyi dekor sunar. Tavanların en iyi şekilde aydınlatılması ve dekore edilmesinde tasarım özgürlüğü ile beraber ekonomik çözümler ile dahada çok tercih edilmektedir. Böylece iyi bir çözü sunmuş olur. Günümüzün şartları ile artık evlerimizde dekorasyon yapmak zorlaşmıştır. Hem ekonomik ortam hem de evlerdeki iş gücü ile artık yılda bir kez dekore edilmektedir. Bu dekorasyonlarda ise en ekonomik çözümler seçilmektedir. Bizde gergi tavan dekorasyonları ile evlerde hem aydınlatma çözümü sunuyoruz hem de Tavan dekoru çözümleri sunuyoruz. Böylece daha şık ortamları hada uygun fiyatlar ile sizlere hazırlıyoruz. Sizler de ekonomik çözümler ile evinizi veya iş yerinizi dekore etmek veya yenilemek isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.  Ücretsiz keşif ile sizlere en uygun fiyatlar ile tekliflerimizi sunabiliriz.

Bu gergi tavan çeşitleri ile mükemmel bir dekor ve mükemmel bir aydınlatma sunar. Böylece ortamlar, mekanlar daha şık ve estetik bir görünüm kazanır. Her zaman iyi bir dekor için iyi bir ürün kullanılmalıdır. Kamuya açık alanlar da ve özel yaşam alanlarında her zaman kullanılan bu tür tavanların en büyük avantajları ekonomik olması ve çok hızlı bir şekilde uygulanabilmesidir. Böylece müşteriler zamandan tasarruf etmiş olacaklardır. Tercih sebeplerinin başında ise tasarım özgürlüğüdür. Her forma girebilen bir yapıya sahiptir. Bu kadar özel bir ürün her zaman dekoratif ürünler arasında ve aydınlatma ürünleri arasında başta seçilmektedir.

PAYLAŞ