Gergi Tavan Profili Detayı ile daha çok bilgi veriyoruz.

Gergi tavan profili detayı alüminyumdan üretilmiş olup uzun Ar-ge çalışmaları ile son halini almıştır. Bu profiller aluminyumdan üretilmesinin en büyük sebebi aluminyumun hafif olması ve çok uzun yıllar dayanıklılığını korumasıdır. Özellikle bu materyalin uzun yıllar özelliğini koruması ve korozyona uğramamasıdır.

Kaliteli tavan dekorasyonlarında profil bilgisi önemlidir.

Bu profiller uygulama alanına göre değişiklik göstermektedir. Resimlerde de gösterildiği gibi çeşitleri ve farklı açılı üretimleri mevcuttur.

Bu farklılıklar tamamen uygulamadaki kolaylıkları ve profesyonel bir tavan dekoru için gerekli olan çeşitliliklerini kapsamaktadır.

Eğer tavanlarda birleşim noktası var ise ona göre Gergi tavan profili kullanılmalıdır. Bu kullanımlarda gergi tavan profil detayı bilgisine sahip olmalısınız.

Eğer duvarın tam dibi ise bitiş noktası ise ona göre gergi tavan profili  kullanılmalıdır. Bu değişkenlere göre profil çeşitlerimiz mevcuttur.

Üretimlerimiz tamamen tavan dekorunda estetik bir görünüm kazanması içindir.

Tüm bu teknik detay çizimleri bilgisi ışığında ilerleme kaydedilir ise tavana uygulanacak kumaş montajında her hangi bir sorun ile karşılaşılmaz.

Tüm detayların doğru bir şekilde yapıldığına dikkat edilmesi gerekir. Lütfen uygulama yapılırken bunların doğru olduğuna dikkat ediniz.

Gergi tavan profil çeşitleri

Bu görselde duvar ve tavan tipi profilin uygulanmasını gösterir. Bu şekilde gösterildiği gibi olmalıdır. Uygulama be şekilde yapılmalıdır.

Bu görselde profil çeşitlerini göstermektedir. Burada H profil, W Profil, F Profil gibi çizimleri gösterir.

Germe tavan profilleri çeşitleri

Bu profillerin çeşitlerini hem üretim aşamasında hem de uygulama aşamasında en kolay takılacak şekilde tasarlanmıştır. Germe tavan profil çeşitleri aşağıdaki resimde olduğu gibidir. Dünyanın bir çok yerinde firmalara göre çeşitleri mevcuttur. Fakat en kullanışlı ve en ideal çeşitler bunlardır. Daha farklı çeşitleri ülkemizdeki şartlara göre değişmektedir. Bamax gergi tavan sistemleri olarak biz F Profili, W Profili, H Profili kullanmaktayız.

Gergi tavan F22 profili uygulama çizimi ve detayı

Bu gergi tavan profiller tavan veya duvar strüktür altına kullanılan temel uygulama amaçlıdır. F22 modeli kapatma çıtası ile birlikte uygulanarak birleşim detayı gizlenebilir. Böylece tavana uygulanan kumaşın birleşim yerleri belli olmaz. En ideal profil ve en çok kullanılan profildir.

Gergi tavan W22 profili uygulama çizimi ve detayı

Bu Gergi tavan profiller tavan veya duvar strüktür altına kullanılan temel uygulama amaçlıdır. W22 modeli kapatma çıtası ile birlikte uygulanarak birleşim detayı gizlenebilir. Böylece tavana uygulanan kumaşın birleşim yerleri belli olmaz. En ideal profil ve en çok kullanılan profildir.

Gergi tavan H22 profili uygulama çizimi ve detayı

Bu Gergi tavan profiller tavan veya duvar strüktür altına kullanılan temel uygulama amaçlıdır. H22 modeli kapatma çıtası ile birlikte uygulanarak birleşim detayı gizlenebilir. Böylece tavana uygulanan kumaşın birleşim yerleri belli olmaz. En ideal profil ve en çok kullanılan profildir

Gergi tavan profilleri, gergi, tavan, profili, germe tavan profili, gergi tavan profili

Gergi tavan profili ve detayını daha detaylı çizimleri aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz.

Gergi Tavan Profilleri, Germe tavan profilleri, Barisol tavan profilleri ile daha kaliteli tavan dekorasyonları Gergi tavan profilleri tamamen alüminyumdan üretilmiş olup uzun Ar-ge çalışmaları ile son halini almıştır. Bu profiller aluminyumdan üretilmesinin en büyük sebebi aluminyumun hafif olması

PAYLAŞ