HD Gergi tavan ile daha şık tavanlar

HD Gergi Tavan Sistemi HD Kalitesin UV baskı yapılarak uygulanan gergi tavan sistemine denir. HD tavan  sistemi bir çok mağaza ve işyerinde kullanılmakla birlikle özel yaşam alanlarında da kullanılır.

HD tavan sistemi ile evinize veya özel yaşam alanlarınıza unutamayacağınız bir anı veya her zaman hatırlamak istediğiniz bir anın fotoğrafını uygulata bilirsiniz. HD gergi tavan sistemi ile oturma odalarınıza veya yatak odalarınızın duvarlarına veya tavanına beğendiğiniz bir manzara resmini veya özel bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Hem daha şık ve estetik durur hemde istediğiniz bir resmi her an görebilirsiniz.

HD germe tavan sistemlerinde 4K baskı seçenekleri

HD gergi tavan sistemleri bir çok alanda kullanıldığı gibi reklam sektöründe kullanılmaktadır. Reklam sektörünün vazgeçilmez duvar ve tavan uygulamalarında başı çekmektedir. Gergi tavan kumaşlarımız hem sağlık açısından birinci sınıf olup hemde kalite yönünden en iyilerinden dir. Bamax gergi tavan kumaşları uzun ömürlü ve tam 15 yıl garantilidir.

HD germe tavan dekorasyonları

HD gergi tavan 4K kaliteli uv baskı teknolojisi ile uygulanan tüm alanlarda göz kamaştırmaktadır. Bu kumaş baskılarında sağlığa zararlı herhangi bir boya içermez. Tamamen organik üretilen boyalar kullanılır. Tavsiye edilen iç mekan baskı boyaları kullanılır. İç mekanlarda kullanılan bu tavan sistemleri koku veya her hangi bir insan sağlığına zararlı madde içermez. Baskı kalitesinden ve kumaş kalitesinde ödün vermeden en iyi ürünler ile sizlere tavan dekoru sunuyoruz. Gergi tavan kumaşları CE Avrupa standartları belgesine sahiptir. Kullandığımız boya ve diğer ürünlerde aynı şekilde Ce belgelidir.

Tavanlar artık daha renkli daha göz alıcı

Tavan dekorasyonları ile hizmet veren firmamız sizlere 4 k kalitesinde baskı seçenekleri ile tavan dekoru ve tavan aydınlatmaları sunmaktadır. Germe tavan üretim fabrikamız 7 gün 24 sat üretim yapmaktadır. Türkiye ve Dünya’nın bir çok ülkesine tavan dekor ürünleri ve tavan aydınlatma dekorasyonları ile hizmet sağlamaktadır.

PAYLAŞ