Firmamız İstanbul’da yapı malzemeleri ve gergi tavan sektöründe faaliyet göstermektedir. Mekanlara estetik ve şıklık kazandıran,aynı zamanda fonksiyonel olan barisol işi ile ilgili gerekli tüm çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile Gergi Tavan üretimine uygun hale getirmiştir.

Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri-5

Bamax Mimarlık ve dekorasyon şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup köklü bir inşaat ve taahhüt hizmetli sunmuştur. SBT Yapı ve dekorasyon, İç mimarlık ve Aydınlatma sistemlerinde yaklaşık 15 yıl hizmet vermiş ve daha sonra Bamax Gergi Tavan Sistemleri markasını yaratmıştır. İnşaat ve dekorasyon, Dekoratif aydınlatma sistemlerini ayırıp sadece İnşaat ve taahhüt işlerini yapmaktadır. Gergi tavan ve dekorasyon dekoratif aydınlatma sistemlerini Bamax gergi tavan markası altında hizmet vermektedir.

Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri-5

Geçen zaman zarfında müşterilerinin ,tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak gergi tavan sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Şirketimiz Almanya’dan ithal ettiği yüksek kalitedeki germe tavan malzemesini bayilerinden gelen projeye göre şekillendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bayilerimize montaja hazır şekilde gergi tavan ( barisol ) malzemesi üretimini’ de yapmaktadır.

Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri-3

Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri-1Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri-2Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri-3Tavan aydınlatmasında Gergi Tavan Çözümleri

 

PAYLAŞ