Duvar kağıdı baskısı diğer bir adıyla dijital baskılı duvar kağıdı sizlere  tasarım özgürlüğü sunar. Hayallerinizdeki duvar kağıdı modeli için tasarımlar düşünebilirsiniz. Böylece istediğiniz tasarımı duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Bu tür tasarımlar düşünürken uygulanacak mekanın tasarımı da önemlidir. Çünkü iç mekanın tasarımına göre bir duvar kağıdı hazırlamak o mekanın tasarımını ortaya çıkarır. Önemli bir olayda seçeceğiniz duvar kağıdı deseni veya duvar kağıdı görselleri dir. Seçeceğiniz görsel mekanın dekoruna uygun olmalıdır. Ayrıca baskı kalitesi de ön planda olmalıdır. Kesinlikle UV baskı ile basılmalıdır. Uv baskı ile basılan duvar kağıdı koku içermez ve silinebilir. Baskı bittiğinde kurumuş olur. Boya kalitesi UV olduğu için UV ışınları ile kurumuş olacaktır. Baskıdan çıkan duvar kağıdı hemen uygulamaya hazırdır. Dijital baskı duvar kağıdı ile daha canlı ve daha renkli odalar elde edebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Baskısı ile daha renkli duvarlar

Özel yaşam alanlarında veya ortak yaşam alanlarında, kamuya açık alanlarda, Alışveriş merkezlerinde veya mağazalarda kullanılan duvar kağıtları bir çok özelliği ile dekorasyonların vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu uygulamalarda dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bu hususlara azami dikkat edilmeli ve üretimde uygulamaya kadar özen gösterilmelidir. Ufak bir hatada baskı yapılan duvar kağıdını mahvedebilirsiniz. Bu yüzden profesyonel bir ekip den yardım almalısınız. Standart bir duvar uygulamasında belki kendiniz yapabilirsiniz. Fakat duvar kağıdı baskısı ile basılmış olan kağıdı iyi bir şekilde uygulanması gerekir. Aksi halde istenmeyen bir görüntü ortaya çıkabilir. Hem yapıştırıcı hazırlanması hemde uygularken altında hava kalmaması gerekir. Duvara iyice temas etmesi gerekir.

duvar kağıdı baskısı, duvar kağıdı öncesi sonrası

baskılı duvar kağıdı , Duvar kağıdı baskısı

Modern mimaride duvar kağıdı kullanılması

Modern mimari ve iç mimari birleştiğinde ortaya çıkan tasarım mükemmel çizgileri ortaya çıkmaktadır. Modern mimaride duvar kağıdı gibi bir çok iç mekan tasarımı kullanılır. Duvar kağıdı kullanılması iç mekan tasarımlarını her zaman daha zengin ve daha göz alıcı hale getirmiştir. Böylece iç mimari daha çok seçilir hale getirilmiştir. Duvarlarda özel tasarımlar uygulanması çok eski tarihlerde dahi görülmüştür. Bunlar hem oyma sanatı ile görülmüş  hem de kabartma sanatı ile görülmüştür. Günümüzde bu tür sanatsal oldular çok pahalı ve çok zaman aldığından dolayı artı bunların yerine duvar kağıdı geçmiştir. Şimdi günümüzde kullanılan duvar kağıtları da sanatsal boyutlarda güzel görünümler vermektedir. Günümüzün dekorasyonlarında iç mimarlarımız duvar tasarımları ve tavan tasarımlarına geniş yer vermektedir. Bu tür tasarımların oluşmasın hem duvar kağıdı ürünleri hemde tavan aydınlatma ürünleri ön planda tutulmaktadır. Bir yandan dekoratif görünüm sağlanırken diğer bir yandan da ekonomik olması göz önüne alınmaktadır. İşte tam bu konumda daha ekonomik çözümler için duvar kağıdı baskısı devreye girer. Duvar kağıdı baskısı ile istenilen tüm tasarımlar uyum halinde yapılabilir. Artık bu bağlamda tercih tamamen müşteriye kalmıştır. Yani size kalmıştır.

Evlerin vazgeçilmez dekorunda duvar kağıdı baskısı da çok önemlidir.

Odalarınızın duvarlarını istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Mevsimine göre tasarımlar da yapabilirsiniz. Uygulama konusunda uzman personellerimizden yardım alabilir ve aynı gün duvarlarınızda görebilirsiniz. Bamax duvar kağıtları ile daha modern ve şık yaşam alanları sizleri bekliyor.

PAYLAŞ