Gergi tavan galeri ile sizlere şimdiye kadar uygulamaları yaptığımız bir çok mekanın fotoğraflarını göreceksiniz. Gergi tavan galeri si sizlerin daha çok gergi tavanın nasıl durduğu ve ne kadar şık bir tavan dekoru olduğu yönünde bilgi ve fikirler verecektir. Evlerde odalarda veya iş merkezlerinde tavan dekorunda gergi tavanın uygulamalarını göreceksiniz.

Gergi tavan galeri ve uygulama görselleri

 

Evlerimizin tüm tavanlarında hem aydınlatma amaçlı hem de dekoratif amaçlı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri yaşam alanlarımızın vazgeçilmez dekorasyonların mihenk taşıdır. Bu uygulamalarda bir çok gergi tavan modellerini görebilirsiniz. Tavanların ne kadar şık ve sıra dışı  bir dekora kavuştuğunu görebilirsiniz. Bu tarz tavan sistemi bir çok mekanın en büyük dekoratif amaçlı kullanılan ürünleri arasındadır. Hem tavan aydınlatma hemde dekoratif amaçlar için üretilmiştir.

Gergi tavan galeri iş yeri uygulamaları resimleri

 

İstanbul ve tüm Türkiye’de geniş bir bayi ağına sahip olan markamız ile daha iyi mekan dekorasyonları ve tavan aydınlatmaları için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Tüm kurum kuruluşlar için uygulanabilen bir tavan sistemidir.

PAYLAŞ