Barisol Tavan kumaşları son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak ferah mekanlar elde edilebiliyor. Bu tür uygulamalar ise mekanın daha geniş daha ferah olmasını sağlıyor. Lake doku gergi tavan kumaşı sayesinde özellikle  fiber optik  yıldız efekti uygulamaları  yapılabilir., yansıtıcı karakteri sayesinde, daha yüksek tavan, daha adetli yıldız ve daha derin gökyüzü görüntüsünün yapılmasını sağlar. Fiber optik kolaylıkla monte ediliyor ve daha ekonomik ve en iyi görsel efektli eşsiz uygulamalar yapılabiliyor.

Barisol Tavan Sistemleri

Barisol Tavan nedir diye sorarsanız şöyle izah edebiliriz.  Germe tavan  adıyla  bilinen ürün sağlam bir çerçeve içine gerilerek, desenli yada desensiz ince pvc  barrisol tavan kumaşının kullanılmasından ibarettir.  Güzelliği, her renk ve modelin uygulanabilmesi, kaplama, şeffaflık ve 3 boyutlu görünümu sayesinde dikkat çeker. . Germe tavan sistemleri, yüksek kaliteli, Pratik ve  güvenlidir. Hayal ettiğiniz  her hangi bir resmin göz önünde olması demektir.  Barisol tavan oturduğunuz odaların kullandığınız mekanların daha da güzelleşmesini sağlar.  Daha geniş ve ferah göstermesini sağlar.  Artık evinizin iş yerlerinizin, restoran ve kafelerinizin  ya istediğiniz her hangi bir  yerin tavanlarının ve duvarlarının dekoru nasıl görüneceği  tamamen size  bağlıdır.

transparan-gergi-tavan, gergi tavan, barisol tavan

Gergi tavan sistemlerini en çok kullanılan çeşidi  dijital baskı germe tavan sistemidir. Bu sistemde çok zengin görsel seçenekleri vardır. İstediğiniz bir görseli uygulatabilir siniz.  Görsel açıdan mükemmel sonuçlar elde edilebilen tek tavan sistemi olup ülkemiz en çok kullanılan görselleri ise bulut görselleridir. Tavan baktığınızda bulutları ve güneşi görürsünüz.  Sanki üzerinizde bir tavan yok ve havaya bakıyormuşsunuz gibi bir duygu yaşarsınız. Böyle olmasıyla beraber mekan daha geniş ve ferah gözükür.  Bu sebeple en çok tercih edilen barisol tavan sistemleridir.  Mekan dekorunda ve mekan aydınlatmalarında da bu sistem çok kullanılır. Bu sistem sadece ev ve iş yeri dekorunda değil reklam sektöründe özellikle fuar stantlarında kullanılır. İstenilen marka veya görsel basılabildiği için tercih eline bir germe pvc kumaş türüdür.  Fuar tanıtımlarında markaların yarıştığı bir yarış olduğu için bu gergi tavan kumaşlarına istenilen efekt verilebilir.

PAYLAŞ