Gergi Tavan Belgeleri ni sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tüm ürünlerimizin CE belgesi ve TCS belgesi ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgeleri mevcuttur. Her zaman kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Gergi tavanın kumaşından tutunda kenarlarının fitiline kadar, profillerinden kullanılan vidalara kadar tüm ürünlerimiz birinci sınıf olup Avrupa standartlarında olmaktadır. Böylece hem ülkemizde hem de yurt dışında herhangi bi prosüdüre takılmadan satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Eğer kaliteli bir tavan dekoru veya iyi bir gergi tavan uygulaması isterseniz kesinlikle bu marka Bamax gergi tavan sistemi markası olmalıdır.

Gergi Tavan Belgeleri ile Türkiye’de en iyi tavan markası

Bamax tavan sistemleri ve Aydınlatma teknolojileri bir çok büyük projede adını her zaman ön planda tutmuştur. Projelerinizin büyüklüğü veya küçüklüğü ile asla özel fiyatlar çalışılmaz. Her zaman standartlarını korumuştur. Bu standartlar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Gergi tavan belgeleri ile kumaş olsun, profil olsun daima en iyi kalitede üretimler yapmaktayız. Her zaman günümüzün gelişmiş teknolojilerini kullanarak AR-GE ekiplerimiz ürünlerimizi ve yan ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Hem kullanım hemde kalite açısında bu gelişmeler müşterilerimize ve Bayi ağımıza da yansımaktadır. Eğer Dünya kalitesinde bir ürün satın almak isterseniz kesinlikle CE ve diğer belgelerini sorunuz. Çünkü Ülkemizde bu tarz ürünlerde kapı altı diye tabir ettiğimiz bir çok irili ufaklı marka olma çabasında firma bulunmaktadır. Bu tür firmalardan üretim ve üretim belgelerini kesinlikle araştırınız ve sorunuz.

Gergi tavan belgeleri ile daha kaliteli ve daha dekoratif ürünler

Gergi tavan kumaş baskı makinemiz ve geniş makine parkurumuz ile iyi bir üretim sürecini sizlere sunuyoruz. Hem hızlı hemde sıfır sorun ve problem ile fabrikamız çalışmaktadır. Eğer makine parkurumuz eksik olsa 24 saat için ürünlerinizi teslim edemeyiz. Fabrikamız 24 saat durmadan çalışmaktadır. Stoklu çalışmalarımızdan dolayı Dolar kurundan etkilenmeden ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Stoklu çalışmalarımızın sonucu olarak asla fiyatlarımızdan etkilenmezsiniz. Sizlere her zaman sıfır hata ve mükemmel bir işçilik ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ