Gergi tavan Bayileri ile sizlere daha iyi hizmet sağlamak için tüm gücümüzle ile çalışmaktayız. Eğer sizde bizim iş ortağımız olmak isterseniz lütfen aşağıdaki formları eksiksiz olarak doldurup bize gönderiniz. Böylece sizde Bamax gergi tavan sistemlerinin gücüne katılmış olursunuz. Eğer bölgenizde gergi tavan ve tavan dekoru yapan firmalar arasında iyi bir noktada yer almak isterseniz kesinlikle bizimle çalışmalısınız.

Gergi tavan Bayilerinden biri olmak için lütfen bu direktifler doğrultusunda hareket ediniz.

1 – Bayilik Başvurusu

Bamax gergi tavan sistemlerine Bayilik için öncelikle başvurunuzu internet üzerindeki formlarımızdan veya şirket telefonlarımızdan randevu usulü ile gerçekleştirilir. Bayilik başvuruları internet üzerinde yapılacak ise  bayilik formlarını tam ve eksiksiz doldurulmalıdır. Bayilik başvurusu yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanır. Bu geri dönüşte tüm bilgileriniz sistemimize kaydolur. Bayilik isteyen şahıs veya şirketler bu hususlara dikkat etmeli ve bayilik şartnamemizi mail yoluyla alıp incelemelidir.

2 – Ön Görüşme

Bayilik başvurusu yapanlardan şirket kriterlerine uygun olanlar görüşme için Şirket merkezimize davet edilir. Burada bir ön görüşme toplantısı düzenlenir ve bayilik için görüşme sağlanır. Bu görüşme sonucunda bayilik verilip verilemeceği görüşülür ve karar verilir. Gergi tavan Kumaşı satış noktası veya Tam olarak bölge bayiliği görüşmeler sonucunda belirlenir.

3- Ürün ve Marka Hakkında Bilgi

Şirketimizi, ürünlerimizi ve Markamızı tanıtan ve bayilik işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. Burada sizlerin markamızı nasıl temsil edeceğiniz ve markanın sizlere neler kazandıracağı anlatılır. Böylece marka hakkında ve ürünler hakkında bilgi sahibi olursunuz.

4 – Bölge seçimi ve Bayilik Sözleşmesi

Başvuruda bulunan aday bayinin, bayii olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.. Karşılıklı görüşme ve anlaşılan kriterlere göre 1 yıl ve 3 yıl arasında sözleşme imzalanır..

1 Step 1
Bayilik Başvuru Formu
keyboard_arrow_leftGeri
İlerikeyboard_arrow_right

Bamax Pvc Gergi Tavanın Türkiye üzerindeki bayi haritası

PAYLAŞ