Gergi tavan bakımı nasıl olmalı? Nasıl olmamalı?

Gergi tavan bakımı nasıl olur? Gergi tavan bakımında nelere dikkat edilmelidir. Gergi tavan bakımı hangi periyodlar ile yapılmalıdır.? Tavan sistemlerinde genel olarak bu tür sorular ile karşılaşırsınız. Bu tür sorularınız için sizlere cevaplarını veriyoruz. Biz uzman ekip  ve ekipmanlarımız ile sizlere bu tür bakımları 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktayız.

gergi tavan bakımı ve temizliği

Gergi tavan sistemlerinin bakımı aslında önemli ve dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Gergi tavan bakımında en önemli hususlardan birisi gergi tavan yüzeyinin temizlenmesinde kullanılan ürünler ve temizlik için kullanılan deterjan gibi maddelerdir. Bunlardan birisi yanlış uygulanır ise gergi tavanın bozulmasına yol açabilir. Çok dikkatli olunması gerekiyor.

Öncelikle yapılması gereken pamuk bir temiz bez sabunlu veya şampuanlı suda ıslatılarak silinebilir. Böylece gergi tavan kumaşına zarar vermez. Daha sonra temiz kuru pamuk bez ile kurulanır. İşlem bu kadar kolaydır. Eğer bunları yapamayacağınız düşünüyorsanız kesinlikle uzman personellerimizden bakım hizmeti almalısınız.

Bamax germe tavan sistemleri olarak biz Türkiye’nin her yerine 24 saat içinde hizmet sağlamaktayız. Hem gergi tavan bakımı için hemde temizliği için hizmetlerimiz ve servislerimiz vardır.

Gergi tavan bakımında nelere dikkat edilmelidir.?

Bu konuda sizlere en belirleyici açıklama olarak kullanacağınız birincisi pamuklu bir bez olmalıdır. Kullanacağınız temizlik deterjanı ise şampuan veya bulaşık deterjanı olabilir aksi halde germe tavan kumaşına zarar verebilirsiniz.

Gergi tavan bakımı hangi periyodlar ile yapılmalıdır.?

Tavan dekorasyonlarında ve tavan aydınlatmalarında kullanılan germe tavan sistemleri belli zamanlarda ve periyodlarda bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bunların en başlıca sebepleri ise özellikle iş yerlerinde kullanılmasıdır. Genel olarak iş yerlerinin hava kalitesi evlerden daha az temizdir. Bu sebeple iş yerlerindeki gergi tavan sistemlerinin kumaşları temizlenmelidir. Bu da ortamın hava kalitesine bağlı olarak 6 ay gibi zamanlarda olabilmektedir. Özellikle sigara içilen bir alanda bu 4 ay gibi zamanda olabilmektedir. Sigara ve hava kalitesi tavanın kumaşını kirletir. Özellikle aydınlatma amaçlı kullanılıyor ise bu kesinlikle 5 veya 6 ay gibi zamanlar içerisinde temizliği yapılmalıdır.

 

PAYLAŞ