Duvar kağıdı baskı özellikleri bir duvar kağıdı markası kadar özellikleri ‘de önemlidir. Çünkü eğer duvar kağıdı baskısı iyi yapılmamış ise duvar kağıdı tasarımları pek bir işe yaramaz. Ne kadar iyi tasarım yapsanız da duvar kağıdının baskısı çok önemlidir. Öncelikle Dijital baskı duvar kağıdı için kesinlikle UV baskı teknolojisi seçilmelidir. Bunun en önemli sebebi UV baskı anında kurumaktadır. Böylece bu duvar kağıdını hemen uygulayabilirsiniz. Baskılı duvar kağıdı uygulaması için her hangi bir zaman beklemek gerekmez. UV baskı makinesi ile baskıdan çıkan duvar kağıdınızı beklemeden duvarlarınıza uygulayabilme avantajı sağlar. Bu sebeple Bamax duvar kağıtları olarak biz DOCAN S3200 UV baskı makinesi kullanmaktayız. Duvar kağıdı baskı özellikleri içinde en önemli olanıdır. İyi bir baskı için iyi bir duvar kağıdı baskı makinesi seçmelisiniz.

docan s3200 UV baskı makinesiDuvar kağıdı baskı özellikleri içinde baskı makinesinin en az 300 dpi baskı yapabilmesi gerekir. Neden 300 dpi baskı olmalıdır. Bunun sebebi ise HD kalitesinde bir duvar kağıdı baskısı istiyorsanız kesinlikle en az 300 dpi da basılmalıdır.  HD baskı özelliği 300 dpi sayılır. UV baskı makinemiz 1200 dpi ile en yüksek çözünürlükte dahi baskı yapabilmektedir. Baskı makinemizin baskı kafası Kyocera Inkjet Model – KJ4B-1200’dür ve 1200dpi (High Resolution) yani yüksek çözünürlükte baskı yapabilme kabiliyetine sahiptir.  Her boyda ve her çözünürlükte baskı yapabilmektedir. Maksimum genişlik 320 cm olup uzunluğu sınırsızdır. Duvar Kağıdı Baskı teknolojisi olarak en iyi UV baskı makine markasını kullanmaktayız. Duvar kağıdı rulosundan ruloya baskı  yapılabilir. Böylece zamandan daha tasarruf edilebilir. Saate 50 metre kare baskı yapılabilmektedir. Buda duvar kağıdı baskısı alanında çok iyi bir zamandır. 

Duvar kağıdı baskı özellikleri ile mükemmel HD Kalitesinde bir baskı sizleri bekliyor:

Duvar kağıdı baskılarında duvar kağıdı baskı özellikleri ne bakıldığında kullandığımız UV baskı makinesi Docan S3200 UV ile mükemmel baskılar elde edebiliyoruz. UV baskı teknoloji koku yapmayan bir baskı sunar. Bu makinenin özellikleri ile mükemmel baskılar elde edilebilmektedir. Baskı kalitesini görmek isterseniz sağdaki videoyu oynatabilir ve izleyebilirsiniz. HD kalitesinde 1200 dpi’ya kadar baskı yapabilmekteyiz. Anında UV ışınları ile kuruyan boya ile basılan duvar kağıdı hemen uygulamaya hazırdır. Bizim için hızlı üretim çok önemli olup müşterilerimiz eve bayilerimize anında cevap vermemiz gerekmektedir. 24 saat üretim yapan baskı tesisimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Sitemizi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sizler müşteri temsilcilerimiz mesai saatlerinde arayıp tasarımlarını sunacaklardır. Okey verdiğinizde duvar kağıdınız aynı gün içinde adınıza anlaşmalı kargoya verilir. Veya yakın iseniz kurye ile gönderilecektir.

PAYLAŞ