Kişiye özel duvar kağıdı tasarımları ile kişinin istekleri doğrultuda tasarımlar sunuyoruz. Öncelikle mekanın keşfini yapıyoruz. Daha sonra kişinin isteği üzere tasarımları yapıp kişiye sunuyoruz. Böyle ortaya tamamen farklı ve özgün bir tasarım çıkıyor. Bu tasarımı duvar kağıdına yansıtıyoruz. Buda kişiye özel duvar kağıdı olmuş oluyor. O duvar kağıdını başka hiç bir yerde kullanmıyoruz. Tasarım tamamen müşterinin oluyor: İstediği takdirde arşivliyoruz veya müşteriye flash bellekte veriyoruz. Günümüzün modern çizgilerini yansıtan tasarımlar ile özel olarak müşterilerimize sunuyoruz.

kişiye özel duvar kağıtları

kişiye özel duvar kağıdı

Kişiye özel duvar kağıdı baskıları ile iç mimarinin sınırları

kişiye özel duvar kağıdıTasarımlar veya grafik bu iki kelime bazen insana çok  şey anlatır bazen ise bu kelimelerin anlamlarını yüklediği tasarımları sınırsız olabiliyor. Tasarım denildiğinde bu her eşyaya yansıyan özgün bir yaklaşım ile yapılabilir. Tasarım bir şeyin bedensel yapısını belirler. Bir nesneye bir vücut verir. grafik ise bir nesneyi bilgisayar ortamında çizilmesi oluşumu sırasındaki efora denilir. Hayaller ise insanoğlunun aklındaki istekleri ile oluşan bilgi ve beceri ışığındaki düşünceleridir. Biz ise Bamax markamız ile sizlere Hayal, Tasarım ve grafiği birleştirerek sunuyoruz. Bu sunumlarımızda hem gergi tavan, hem de duvar kağıdına yansıtarak sunuyoruz. Biz sizlere hayallerinizi alıp iç mimarinin verdiği bilgi ve tecrübe ile harmanlayarak gerçeğe dönüştürmeyi vadediyoruz. Hayallerinizdeki özel yaşam alanlarında sizlere en iyi dekoru sunuyoruz. Hayallerinizi duvarlarınıza, evlerinize, odalarınıza yansıtıyoruz. Kişiye özel duvar kağıdı ile sizlere özel üretimler yapıyoruz. Tamamen size özel duvar kağıdı üretiyoruz.

 

Siz bizim için özelsiniz. Size özel duvar kağıdı

Size özel tasarımların yapıldığı özel bir yaşam alanında duvarlarda hayalleriniz deki desenler ile süslemek isterseniz kesinlikle size özel bir duvar kağıdı üretmeliyiz. Eğer siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere özel teklifleri ile en ekonomik fiyatları sunacaklardır. Vereceğimiz hizmetlerin tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Tasarım aşamasında üretime, üretim aşamasında uygulamaya kadar tüm aşamalarda bizlerden memnun kalacağınız garanti ediyoruz. Her zaman hedefimiz müşteri memnuniyeti ve bizi referans verebilecek müşterilerdir. Bu sebeple kesinlikle isteklerinize çok özen gösteriyor ve önem veriyoruz.

PAYLAŞ