Gergi tavan kumaşı ile bamax pvc germe tavan sistemleri sizlere 1. sınıf barisol tavan kumaşları sunmaktadır. ürünlerimizde kesinlikle uzak doğu ürünleri olmayıp ürünlerimizin tümü Avrupa standartlarında olup 1. sınıf ürünlerdir. CE belgelerine sahiptir. Bir çok üründe lider bir kuruluş olan bamax germe tavan sistemleri germe tavan kumaşlarında en iyi kaltieyi yakalmış olup mükemmel tavan ve duvar dekorasyonlarında kullanılmak üzere germe tavan kumaşları üretmektedir.

Tavan dekorunda vazgeçilmez olan gergi tavan sistemlerinin hem ışıklı yani ışık geçiren gergi tavan kumaşı hemde ışık geçirmeyen lake doku gergi tavan bezleri vardır. Bu kumaşlar kalite açısında 1. sınıf kalite 2. sınıf kalite ve 3. sınıf kalite olmak üzere ayrılabilir. Öncelikle uzun ömürlü ve esnekliğini koruyan kumaşlar tercih edilir. Her zaman kalite açısında 1. sınıf gergi tavan kumaşı tercih edilir. Fakat bir çok merdiven altı diye tabir ettiğimiz markası olmayan bir çok uygulayıcı müşterisine 1. sınıf gergi tavan bezi gösterip 3. sınıf çin malı dediğimiz gergi tavan bezleri uygulamaktadır. Bu sebeple kesinlikle gergi tavan kumaşı seçiminde marka sorunuz.

Markasız gergi tavan kumaşları dikkat edilmelidir.

Tavan veya duvar dekorlarında, iç mekan tasarımlarında gergi tavan sistemleri bir çok yönüyle öne çıkmaktadır.  Hem tasarım açısından hem de dekoratif aydınlatma açısında gergi tavan sistemleri tercih edilmektedir. Gergi tavan bezi her zaman 1. sınıf olmalıdır. Bu uygulamalarda ülkemizde maalesef bir çok amatör ve markasız uygulamacılar bulunmaktadır. Bu uygulamalarda markası belirsiz gergi tavan kumaşları bulunmaktadır. Bir çok kişi veya müşteri bu konuda şikayetçi ve 3 veya 5 ay içerisinde yırtılan kendi özelliğini kaybeden vakalar la karşılaşmaktayız. Eğer sizde bu tür bir uygulamadan yaptırmış sanız kesinlikle markası belli olan iyi bir gergi tavan markasına ihtiyacınız var demektir. Markasız kumaşlar her zaman risk demektir. Asla riske girmeyin. Bu tür bir uygulamaya harcadığınız para boşa gitmesin. Her zaman 1. sınıf kaliteli gergi tavan kumaşı tercih edin rahat edin.

 

PAYLAŞ