Anasayfa » Gergi Tavan » Mağazalarda gergi tavan

Mağazalarda gergi tavan

Kategori Gergi Tavan 0

Mağazalarda gergi tavan ve tavan seçimi geniş şekilde kullanılan uygulamadır. Modern tavan sistemleri arasında oldukca yoğun bir şekilde seçilmekte olan gergi tavan sistemleri her yere uygulanabilme özelliklerine sahip olması ile her kes tarafından sevilerek ve güvenilerek uygulanmaktadır.

Mağazalarda gergi tavan ve Tavan Seçimi

Gergi tavanın kullanım kapsamı oldukça geniştir. Gergi tavanların her alanda kullanılması insanlar için bir çok faydalar sağlıyor. Kullanma alanlarından eğlence mekanları,alışveriş merkezleri,mağazalar ve diğer alanlar gösterilebilir.

gergi tavan mağaza uygulaması
gergi tavan mağaza uygulaması

Gergi tavan dekorunda adeta  lambalar,avizeler kullanılır. Bu dekor genel tavan uygulamasında oldukca sık kullanılırdı. Ama artık modern tavan dekorunda bu gibi süslerin o kadar da çok önemi kalmadı. Çünkü tavan sistemleri oldukca gelişdi. Bu gelişmeler ister tavan görünüşünde,ister diğer avantajlarında oldukca kabarık şekilde görülmektedir. Hijyenikliği,sağlıklı olması,çeşitli görünüş yaratabilme özelliği,ortamı oldukca farklı bir şekle getirebilme gücü tavan dekorunda germe tavanın önemini oldukca artırıyor.

Germe tavan bakımı mağazalarda  istiyorsanız o zaman barisol tavan size bu konuda geniş bir şekilde yardımcı olacaktır. İster aydınlatma olsun,ister dekoru olsun bu sistem size çok faydalı olacaktır. Transparan,parlak,saten,ve diğer çeşitleri ile sadece aydınlatmada değil,aynı zamanda dekorda da çok mükemmel bir sonuç vermektedir.

  • Parlak stretch tavan yardımı ile karanlık tavanınızı çok aydın,ışıklı,geniş,görsel olarak yüksek bir hale getirebileceksiniz. Parlak tavan dokusu üzerine uygulanan dokuya zarar vermeyen lambalar ve avizeler yardımı ile hem istediğiniz tasarımı yapın,hem de istediğiniz aydınlatma tasarımınız uygulayın. Hayal gücünüze bağlı olarak her şey tamamen size bağlı.Hijyenik,dayanıklı ve alev almaz malzemeden yapılmıştır.
  • Transparan stretch tavan ile de aynı şekilde hem aydınlatma hem de dekor amaçlı kullanmanız mümkündür. Bu tavan iki tür -saydam ve yarı saydam şekilde uygulanarak tavana başka güzellik katıyor. Transparan tavan dokusu ile delikli tavan görüntüsü bile yaratmak mümkündür ki,bu da tavan dekorasyonda tamamen yeni nefes demek.PVC filmden yapılmış dokusu ile hem de suya dayanıklıdır ,alev almaz malzemeden yapılmıştır.

Siz de tavanlarınıza değişik dokunuş,yeni tasarım,inanılmaz görüntü vermek istiyorsanız siz de Gergi tavan şirketine muracaat edin.Her türlü tasarım şekilleri,kaliteli ürünler ve profesyonel ekibimiz her türlü hizmetlerle her zaman hizmetinizdedir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.