Anasayfa » Genel » Akustik asma tavan sistemi neden kullanılır?

Akustik asma tavan sistemi neden kullanılır?

Kategori Genel 0

Akustik Asma Tavan Sistemi neden kullanılır?

Bildiğiniz gibi Gergi tavan ürünlerinin bir çok çeşitleri vardır.Bu çeşitler siz müşterilerin konfor  için düşünülmüştür. Şimdiki konumuzda Gergi tavan çeşitlerinden olan Akustik asma tavan hakkında konuşacağız.Nedir akustik tavan? Özellikleri nelerdir? Neden Akustik germe tavan seçmelisiniz? gibi sorulara cevabı bulacağız

akustik germe tavan

Nedir bu Akustik tavan?

  •  Akustik tavan metal tavan iskeleti üzerine monte edilen 12,5 mm ölçülerde alçı ile döşenen ve çok kolaylıkla zaman almadan monte edile bilen bir sistemdir.

Özellikleri nelerdir?

  • Akustik gergi tavan birbirinden farklı delik bölümlerinden ve de arkasındaki akustik bölgenin yarattığı ses yutma özelliğinden ibaret dir. Akustik gergi tavan yapımında kullanılan alçı levhalar yangına ve suya dayanıklıdır.Kolaylıkla biçimlenir, uygulandıktan sonra rahatlıkla temizlenebilir özelliğe sahiptir.Daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Neden Akustik germe tavan seçmelisiniz?.

Akustik tavan apının hareketlerine uygun özelliklere sahip olduğu için depreme dayanıklı binalar için kullanılması daha uygundur.Akustik  tavanlar esnek  olduğu için bina duvarlarının ve tavanlarının daralma ve genleşme durumlarına rahatça uyum gösterdiği için hiç bir yerinde çatlama olmaz . Bu çeşit tavanlarda aksesuar kullanımı çok az kullanılır.Çeşit  bolluğu vardır.Kendi rahatlığınızı ve güvende olmanızı istiyorsanız Akustik germe tavan seçiniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.