Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Ataşehir

Gergi Tavan Ataşehir

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Ataşehir. Germe tavanda resim seçimi tabi ki, müşterilerin isteği üzerine yapılan bir tasarımdır. Ama yinede resim seçmekte zorlanan müşteriler için her odaya özel bir kaç önerimiz olacaktır. Gergi tavanda böylece siz çok daha rahat seçim yapabileceksiniz. Mutfak, yatak odası, oturma odasında sık sık kullanılan bu resim seçenekleri ortamı ayrı bir hava katacaktır. UV baskı yardımı ile bu resimleri malzemelerin üzerine uygulanarak diğerler tavan çeşitlerinden farklı olarak farklı ve sınırsız tasarımlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Ataşehir gergi tavan, Gergi tavan Ataşehir
Ataşehir gergi tavan, Gergi tavan Ataşehir

Gergi Tavan Ataşehir

  1. Mutfak gergin tavanında resim uygulaması

Mutfağa gergi tavan uygulaması ortama daha ayrı bir güzellik , estetik, şıklık verir. Mutfakta yapacağınız işten ayrı bir zevk almaya başlarsınız. Peki mutfakta germe tavana hangi resimleri tasarlarsanız daha sevimli ve mutfağa uyumlu bir ortam elde etmiş olacaksınız

  • Doğanın çeşitli yerlerinin manzaralarını uygulamak
  • Çiçeklerin her çeşidini uygulamak
  • Meyve bahçelerin ve bağların resimlerini tasarlamak
  • Farklı yemek resimleri uygulamak
  • Temizlenmesi daha kolay olan gergi tavan mutfak için çok doğru bir seçim olacaktır.

2. Oturma odası barisol gergi tavanında resim seçimi

Oturma odasında uygulanan resimler evin tüm tasarımına uygun olmalı, finansal konudan zararlı olmamalı ve aynı zamanda ev sahibinin zevkine uygun olmalıdır. Burası evin merkez odası sayılır ve gelen misafirler genelde oturma odasında ağırlanırlar. Bunun için oturma odasının daha uygun tasarımlı olması gerekmektedir. Bu uyumu sağlamak için soyut görüntülerden yararlanabilirsiniz. Soyut resimler mükemmel bir şekilde tüm mobilyalar ile uyum sağlar . Sadece klasik mobilya türleri hariç. Klasik mobilyanız varsa o zaman daha farklı resim seçmelisiniz.

  • Gergi tavan oturma odasında germe tavana uygulanan meşhur bina resimleri ve kentsel manzara resimleri evin tasarımı ile çok zarif ve estetik uyum sağlar.
  • Klasik stil  enfes freskleri ya da ünlü ressamların eserlerini canlandırmakla çok harika görünür
Hastane koridorlarında gergi tavan uygulamaları
Hastane koridorlarında gergi tavan uygulamaları

3.Yatak odası germe tavanda resim seçimi

Yatak odası dinlenmek ve istirahat etmek için özel bir odadır.Bu yüzden bu odaya uygulanan gergili tavanda daha sakinleştirici  resimler basılmalıdır.Pürüzsüz hatlara sahip soyut resimler yogun ve yorgun bir günün ardından sizin rahatlanması için çok iyi bir yöntem olacaktır.

  • Gergi tavanda İstenilen çiçek resimleri, doğa tasarımları, masal kahramanları kuş resimleri size daha fazla rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

4. Çocuk odası germe tavanda resim seçimi

Çocuk odasına germe tavan uygulatmak istediğinizde önce çocuk odasında çocuğunuzun hangi resmi istediğiniz sorun. Bu onların odası ve onların seçimleri olması gerekmektedir. Bu seçimlere göre baskılı veya baskısız bir sistem uygulanır. Ataşehir gergi tavan sistemleri ile mükemmel bir tavan dekoru ve tavan aydınlatması yaratabilirsiniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.