Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Arnavutköy

Gergi Tavan Arnavutköy

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Arnavutköy Herkesi şaşırtacak bir proje tasarladık. Gergi tavan Arnavutköy’de  yaşam tarzınıza yenilik katarak hayalinizdeki tasarımı sizlere sunmaktayız. Gergi Tavan Dekorasyon hizmetleri ile mükemmel özel yaşam alanları sunuyoruz. Arnavutköy’de gergi tavan ve dekorasyonlar ile en iyi tasarımları ekonomik fiyatlarla ayağınıza kadar getirdik

Gergi Tavan Arnavutköy

Germe tavan montajı ile uygulanır. Tavan döşemesinin montaj işlemi, nasıl sıkıldığına bakar. Profilleri monte ederken, 6 mm uzunluğunda plastik tapalar ve 4-5 mm çapında vidalar kullanılır. Izgaralı tavan sistemlerini monte ederken duvar kabloları, soketler, anahtarlar hesaplanır. Arnavutköy Gergi tavan montajı zamanı ilk önce aydınlatma için konsol yüklemeniz gerekmektedir, çünkü konsol ya ev yapımı ya da damgalı şekillerde olur. Ev yapımı konsol kullanırken çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü el yapımı konsol uygulandığında dikkat talep eder. Konsolun ev yapımı veya damgalı olması nedeniyle, aydınlatma konsolunu kurmadan önce tavan montaj süresi gereklidir.

Yaprak baskılı HD Gergi Tavan, Maltepe Gergi tavan, Maltepede gergi tavan

 

Ev yapımı bir konsol kullanırken çok dikkatli olmanız gerekir. Çünkü elle yapılmış bir konsol uygulaması yapılırken dikkat gerektirir. Konsol konsolu için daha kalın kontrplak kullanılmaktadır. Düşük sıcaklık durumunda hasar görebilir veya kırılabilir. Konsol işlemi bittikten sonra filmi özel maşa yardımıyla çevirin ve tavanın köşesindeki bagetlere sıkıca yerleştirin. Film ısıtmak için 60 santigrat derecelik bir sıcaklık gerektirir; bu nedenle odaya ne olursa olsun onu çıkarmalısınız. Isıdan ne kadar hasar görmüş olsalar da hepsi yolun dışına atılmalıdır.

Gergi Tavan Arnavutköy ve Mahallelerinde Dekorasyonlar

İşlem başlamadan önce germe tavan kumaşı ısıtılması gereklidir. Bunun için 60 derece ısıtma gücüne sahip bir ısı tabancasına ihtiyacınız var. 60 derece ısı tabancasının sıcaklığı 60 dereceye kadar ısıtıldığında oda sıcaklığı 45 dereceye yükselir. Yumuşak bir hale gelen kumaş yerleştirmek için normal bir metal spatula kullanılır. Bu aletler her zaman gergi tavan montajlarında kullandılır. Gergi tavanının uygulama tekniği daima aynıdır, ancak her usta aynı şeyi yapmayabilir. Ama genelde bu şekilde montajı yapılır. Her kişinin kendi el işi ve çalışma yöntemleri vardır. Gergi tavan kumaşı yerleştirildikten sonra, tavan ile duvar arasında bir boşluk var. Uygulamadan sonra asmada kırışıklıklar görürseniz endişelenmeyin. Işıklandırmak için bileziği konsolu koyduğunuz yere yerleştirin. Daha sonra koyduğunuz yüzüklerin kenarlarını dikkatlice yerleştirin. Küçükçekmece de gergi tavan için lütfen buraya bakınız.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.