Anasayfa » Gergi Tavan » Neden Gergi tavan tercih edilir.

Neden Gergi tavan tercih edilir.

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan sistemleri bir çok alanda kullanıldığı gibi bu uygulamaların bir çok da sebebi vardır. Bu sebeplerden ilk başında sadece dekorasyon gelememektedir. Gergi tavan kumaşlarının iç mekanlarda dekorasyonun yanında rutubet ve nem gibi zararlı olaylarda azaltmakta ve yok etmektedir. Bu sayede duvarlar ve tavanlar nemsiz ve rutubetsiz bir şekilde kalmaktadır.

Özellikle bu uygulamalarda led aydınlatma kullanıldığı takdirde led aydınlatma ürünlerini sıcaklığı ile tavanlar ve duvarlarda kesinlikle nem ve rutubet kalmaz. Havaya tekrar bu sayede değiştirmektedir. Banyolarda kullanılan lake tavanlar sıcak sudan oluşan buharı kesinlikle tavana vermez ve su buharını tekrar havaya katarak yok olmasını sağlar. Bu sebeple özellikle tercih edilmektedir.

Germe tavan sistemleri hemen her mekanda kullanılır ve çok güzel bir görünüm de sağlamaktadır. Bu görsellik sayesinde iç mekanları daha geniş ve daha ferah göstermektedir.

Barisol tavan olarak bilinen bu tavan sistemleri iç mimarların en çok tercih ettiği dekor ürünüdür.  Tüm tavanlara uygulanabilen bir sistem olup her forma girebilir ve her objeye takılabilir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.