Anasayfa » Gergi Tavan » Akustik gergi tavan Uygulaması

Akustik gergi tavan Uygulaması

Kategori Gergi Tavan 0

Sayın müşterilerimiz gecen yazımızda akustik tavanın özelliklerinden bahsetmiştik ve söylemiştik ki,akustik germe tavanın çeşitleri boldur. Eğer akustik gergi tavan seçerseniz beğenme konusunda hiç bir sorun yaşamayacaksınız.Evet .Şimdiki yazımızda Akustik tavanın çeşitlerinden biri olan Akustik gergi tavan  hakkında konuşacağız. Bamax akustik gergi tavan neden yapılır ve özellikleri hakkında bilgi edinelim.:

Akustik Gergi Tavan, Akustik gergi tavan Uygulaması

Akustik gergi tavan

Akustik gergi tavan, pvc kumaşın özel çalışmalar sonucunda mikro delikleri sayesinde ses ve gürültüyü ortadan kaldırır. Bu özel mikro delikler ses dalgalarını emer ve asla geri bırakmaz. Bu sayede mükemmel bir akustik sağlar. Ses ve gürültülü ortamların en çok tercih edilen tavan modelleridir. Restoranlarda ve disko barlarda bu tür uygulamaları çok görüyoruz. Bu tür uygulamalar sesi yok ettiği için asla yankılanma yapmaz ve mükemmel bir gürültüsüz ortam sağlar. Akustik germe tavan sistemleri ile Bamax gergi tavan sizlere en iyi ürünleri ile hizmet vermekte ve profesyonel ekip ve ekipmanları ile ev ve iş yeri dekorasyonlarında Tavan aydınlatma larında uzman personelleri ile vermektedir.

akustik gergi tavan, Akustik gergi tavan Uygulaması

Akustik germe tavan en çok  kullanıldığı alanlar: stüdyo odası, ofisler, sinema salonu, akustik oda, toplantı salonu ses akustiğinin düzenlenmesi gereken her yer..

Ebatları:İstenilen ölçüler uygulanabilir. Tamamen mekanın tasarımına göre yapılabilir. Germe tavan pvc kumaşlar istenilen ölçülerde kesilebilir ve uygulanır.

 

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.