Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Adalar

Gergi Tavan Adalar

Kategori Gergi Tavan 0

Adalar Gergi Tavan ve doğanın sessizliği, denizin birleştiği yerdir. Firmamız Adalar’da gergi tavanıyla mükemmellik sunmaya hazır.

Gergi Tavan Adalar

Germe Tavan sistemleri ile ilave dekorasyon ve aydınlatma sistemleri. Ekonomik ve hızlı kurulum ile en çok tercih edilen tavan dekorasyonudur. Germe tavan sistemleri, özellikle iç mekanınızın modern mimarinin gereksinimlerine uygun olarak benzersiz ve esnek aydınlatma olanakları sunar. Şeffaf uygulamalar, dağınık gün ışığının etkisiyle aydınlatıcı mekanlarda mükemmellik yaratmaktadır. Ayrıca, esnek yapısı sayesinde her türlü armatür ve aydınlatma elemanları ile de kullanım için uygundur.

Gergi Tavan Adalar; 5m genişliğe ve 110m uzunluğa kadar tek bir parçada uygulanabilir. Germe tavan, daha geniş alanlara eklenerek sınırsız alanlara uygulanabilir. Lake, saten, mat, yarı saydam aydınlatmalı süet, metalik ve delikli dokularla tavanlarınızı dekorlarken oda hayal gücünüzü sınırlayabilirsiniz.

Anti besleyici, anti bakteri yapısı sayesinde, ilk gününüzün vizyonunu tavanınızın en sağlıklı ve hijyenik çözümü olarak 20 yıldan uzun süre koruyacaktır. Esnek yapısı ve kolay kurulumu sayesinde, yerlere herhangi bir kirlilik yaratmadan çok hızlı ve pratik olarak uygulanabilir. Uygulama yüzeyi altında, elektrik tesisatı, klima tesisatı, su tesisatı vb. gibi birçok proje olabilir. bu tesisat görüntülerini kapatabilir.

Tavanlarınız çatlak, hasar görmüş lekeler veya lekeler varsa onları gergi tavanıyla kolayca gizleyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde alçı paneli duvarlara, tavan boyalarına gerek yoktur. Mobilya taşımacılığı, bir gün içinde kısa bir süre içerisinde kirlilik olmadan gerçekleştirilir. Tavanlarınız size yepyeni bir görünüm verebilir. Düz, pürüzsüz, suya dayanıklı hoş bir tavan olacak. Evinizin tüm odalarına kolayca uygulanabilir. Mutfağınızda, bodrumda, salonunuzda, yatak odanızda yepyeni bir görsel bulacaksınız.

Neden Adalar da Barisol gergi tavan

Gergi Tavan Adalar ; Çok hızlı pratik bir sistemdir. Kurulum sırasında herhangi bir kirlilik yaratmaz. Uygulama yapılırken öğeleri taşımaya hiç gerek yoktur. Esnekliği sayesinde boyutlandırma konusunda da büyük kolaylık sağlar.

Modern ve estetik. Aşınmış, hasar görmüş tavanlarınızı estetik ve modern gösterir. Tüm dikey, yatay, kavisli, düz, kemerli yüzeyler için geçerlidir. Tüm sıva hatalarını gizler. Kesinlikle sıfır hata ile yapılır. Dilerseniz, dijital baskı tavanlarınızın istenilen görüntü ve desenlerle kaplanmasını sağlar. Mükemmel görüntüler elde edersiniz.

Adalar’da Doğan’ın sükuneti ve denizi buluşmasında, sizi sınırlayan sadece hayal gücünüz olacak. Adalar’da Size deneyimli ekibimizle, müşterilerinize zarafet, estetik, mükemmellik sunmak için buradayız. Son derece ekonomik. Montaj, imalat ve dekorasyon bir gün içinde tamamlanır.

Teknik olarak, güvenilir ve uzun ömürlüdür. Suya dayanıklı çarpmalara karşı dayanıklı, solunum direnci Tüm yapılara uygulanabilir. Oda sıcaklığında kurulabilir. Ayrıca dekoratif kornişler arasında da yapılabilir. Havalandırma, aydınlatma, telefon, alarm sistemleri eklenebilir. Buna bakmaya hiç gerek yok. Özel temizlik ürünleri ile temizlenir. İsteğe bağlı olarak akrilik boya ile boyamak. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.