Anasayfa » Genel » Gergi tavanın renk özellikleri

Gergi tavanın renk özellikleri

Kategori Genel, Gergi Tavan 0

Gergi tavanın renk özellikleri

Bu konu gereksiz görüne bilir ama ,en önemli konulardandır.Şimdi söyliceksiniz  gergi tavanın renk özelliğimi olur?Ya da ne ki çok basit bir şey diye.Renk seçmeğe ne var ki?diye.Ama kesinlikle öyle değil.Çünkü ev tasarımında en zor konulardan biri de renk seçimidir.Çünkü her rengin kendi özelliği vardır.Her odaya,her alana,her tasarıma  uygun renk seçeneği vardır.Sadece doğru seçmek lazım ki,uygulandığı yerde sizi rahatsız etmesin.Gözünüzü yormasın.Bu yüzden renklerin hangi özellikleri olduğunu bilmeniz gerekir.

  • Beyaz renk çok çok yönlüdür.O mikemmel bir şekilde her hangi bir yatak odasını tamamlayacaktır.Tesislerin klasik tasarımı için yoğunlukla kullanılır.
  • Sarı, kırmızı, turuncu ve tonları sizin yatak odanıza,evinize  pozitiflik, parlaklık ve sıcaklık hissi verir getirir.
  • Mavi, gri, yeşil ve diğer soğuk renkler odanın görsel yüksekliğini artırmak amacıyla kullanılır
  • Siyah renk seçimi olağanüstü insanlar tarafından seçilen bir renktir.Ve kullandığınız odaya farklı bir cazibe getirecektir.

Renk özelliklerini öğrendik ,şimdi tavana uygulanacak renklerle ilgili ip uçlarına bir göz atalım.

Germe tavanda renk özellikleri nelerdir?

  • Eğer siz yatak odası tavanını yenilemek istiyorsanız asla tavanı bir kaç renkle boyamayınız.Her zaman tek renk kullanın.Kullanılan tek renk duvarlarla iyi bir kontrast sağlar.
  • Eğer sizin yatak odanız çalışma odanızla aynıysa o zaman uzmanlar tavan rengini parlak seçmeyi öneriyor.Örneğin,mavi ve yeşil renkler beyin aktifliğini koruyor.
  • Eğer tavan uylatacağınız alanın genişletmek istiyorsanız ayna effekti veren parlak yüzey tercih etmelisiniz.
  • Süet tavan kullanırsanız odanızda huzur ve komfor dolu ortam yaratmış olacaksınız.
  • Her durumda açık renkler insanı rahatlatır,Bunun için yatak odalarında koyu renkten çok açık renk kullanılıyor.

Güzelliğin yanı sıra gergi tavanlarda bir pratiklik var.Onlar toz ve mikropu güvenli bir şekilde biriktirir.Küf yaratmaz.Bezler çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.

Bizim  hijjenik,garantili,dayanıklı gergi tavan ürünlerimizi seçmekle siz çok rahat edeceksiniz ve kendinizi güvende hiss edeceksiniz.Sadece bür ürünümüzü seçin ve bizi arayın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.