Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Maltepe

Gergi Tavan Maltepe

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Maltepe. Altın gergi tavanlar uygulandığı alana modern bir zengin havası katar. Evlerde sadece oturma odalarında,en çok da kamusal alanlarda kullanılması önerilen altın gergi tavanlar en pahalı malzemelerden yapılmıştır. Uygulanması ile asalet sergileyen altın gergi tavan bir kaç şekilde tasarlanarak uygulanması mümkündür.Daha değişik bir ortam isteyen müşterilere özel olarak altın gergi tavanları, bir kaç renk tonu ile bütünleştirmek mümkündür.

Maltepe gergi tavan - alışveriş merkezlerinde gergi tavan uygulaması
Maltepe gergi tavan – alışveriş merkezlerinde gergi tavan uygulaması

Bu yazıda, altın kaplamalı tavan uygulaması yüzeyleri hakkında konuşacağız. Dolayısıyla size, diğer altın kaplama tavanları diğer dokularla nasıl birleştirileceği konusunda bilgi vereceğiz. Uygulanan tavanlar üç parçaya ayrılmıştır: iki tonlu yüzeyler, yükselen tavan ve 3D tavanlar. Maltepe Germe tavan yüzlerce farklı renk ve dokudan germe tavan tasarımıyla neredeyse her şekli kemerli, köşeli, konik gibi olabilir.  Bir yüzey oluşturmanıza olanak tanır.

Yaprak baskılı HD Gergi Tavan, Maltepe Gergi tavan, Maltepede gergi tavan

İki renk tonlu tavan yüzeyleri.

Altın metalik germe tavan kumaşı ile çevrili iki tonlu yüzey yöntemi, iki farklı bantla kaynaklanmış veya bağlantı profilinden ayrılmış düz bir tavan yöntemidir. Birinci durumda, derzler düz ve düz olabilir ve dalga şeklinde eğrisel sargı olabilir. İkinci durumda, her iki tarafa özel profiller yerleştirilir, ardından mızrak iki farklı pist üzerinde sabitlenir. Aralarındaki boşluk dekoratif tapaları kapatır.

Maltepe gergi tavan: Bu tasarım aynı zamanda muhteşem bir tasarımdır: özel olarak tasarlanmış profiller ve aydınlatma, kırık şeffaf plastik tutamak parlak bir görünüm kazandırır. Bu duvarları terk havada tavan görüntüsü bırakır. Sistem ile altın dokuyu kullanarak, ışınlar tarafından aydınlatılmış bir altın parlama yansıması verir. Bu tasarım, artan germe tavan sistemini kapalı dinlence odalarına uygulamak için daha uygun olan güzel egzotik bir ortam yaratmaktadır. Su geçirmez film sayesinde yoğunlaşma ve kalıp oluşumu önlenir.

Maltepe gergi tavan: Maltepe gergi tavanında kullanılan profiller daha esnek hale gelir. Esnek alüminyum profil, herhangi bir köşeye uygulamanızı sağlar: bir halka biçiminde katlanabilir, oval ve spiral şeklinde katlanabilir ya da orijinal şekiller için çiçekler, kalpler ve şekiller yapabilirsiniz. Esnek profillerden hazırladığınız figürler, tavan geometrisini tamamen değiştirmeye yardımcı olur. Bu temellerle  gergi tavanlara uyguladığınız altın doku kubbenin kemerin, denizin, piramit, huni vs. içinden çıkan  güneş görüntüsü yaratmış olacaksınız. Böylece de altın dokulu 3D gergi tavan tasarlanmış olacaktır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.