Anasayfa » Gergi Tavan » Restoran’ larda gergi tavan ile farklı anlayışlar.

Restoran’ larda gergi tavan ile farklı anlayışlar.

Kategori Gergi Tavan 0

İnsanların yemek alışkanlıkları sürekli değişmektedir. Gençliği fastfood alışkanlığı, ele geçirmiştir. Yemek için zaman kalmamakta. İnsanlar yaşamını sürdürmek için hızlı bir koşturma içinde. Bu yüzden fastfood restoranları bir biri ardına her yerde açıldı.

Fastfood restoranları uluslararası şirketlerdir. Dünyanın hemen her ülkesinde şubeleri vardır. Bu kadar büyük firmaların şubeleri de farklı olmalı. Kendi ülkesinin kültürünü ve ağız tadını temsil etmeli. Nasıl yemek alışkanlıklarını insanlar değiştiriyor ise, yemek yediği alanların dekorasyonları da insanlar tarafından değiştirilmekte.

Kartal Gergi tavan, Kartalda gergi tavan, Kartal tavan aydınlatmaları
Kartal Gergi tavan, Kartalda gergi tavan, Kartal tavan aydınlatmaları, Restaurantlarda gergi tavan

Fastfood şubeleri de insanları etkileme için modern ve çağdaş olmalıdır. HD gergi tavan sistemleri, bir çok fastfood şubelerinin en önemli dekorasyon sistemidir.

Hd Gergi tavan, oldukça hafif, her forma girebilen, iki bileşenden oluşan, ışık geçirgen dokulu kumaşa yüksek çözünürle  (HD) resimlerin veya desenlerin UV mürekkebi ile dijital baskı yapılıp, özel alüminyum profillerine, ısıtılıp, gerilerek uygulanmasıdır. Nem ve rutubet geçirmediği gibi anti bakteriyel dir, mikrop barındırmaz. Sağlık yönünden güvenilir bir malzemedir.

HD Germe tavan uygulamaları, fastfood şubelerine çok farklı, modern bir hava vermektedir. Buralar da insanları dinlendirici bir ortam yaratmakta. Aynı zamanda fast food firmasının dünya çapında reklamını yapmaktadır. Işıklı, hd kalitesindeki resimlerin canlı birer obje gibi durması insanları etkilemektedir. Bu yüzden fast food firmaları insanların yeme alışkanlıklarında etkili şirketlerdir. Görselliğe çok önem verdikleri için uluslararası büyük firmalar olmuşlardır.

Barisol gergi tavan, barisol tavan, gergi tavan, İstanbul barisol tavan, İstanbul gergi tavan
Barisol gergi tavan

Barrisol tavan uygulamalarının hepsinde homojen, derinlik sağlayan, gün ışığı aydınlatmalı veya dimer ayarlı RGB renk değişim sistemleri başarıyla uygulanmıştır.

Barrisol tavan sistemi geniş çeşitleri uzun ömürlü oluşu (15 yıl garantili, fakat çok daha uzun ömürlü) sayesinde boya ve badanadan çok daha ucuza gelmektedir. Gergi tavan ve germe duvara evladiyelik olarak bakabilirsiniz. İş yerinize demirbaş yatırımı olarak görebilirsiniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.