Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Büyükçekmece

Gergi Tavan Büyükçekmece

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Büyükçekmece Olarak Barisol gergi tavan ile Büyükçekmece ilçemizde en güzel sunum ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Ev dekorasyonlarında gergi tavan kullanılması ev  tasarımına daha farklı bir görünüş sağlamaktadır. Evlerde gergi tavan uygulamakla evinize farklılık getireceksiniz Germe tavanını uygulayarak evinizde fark yaratabilirsiniz. Evde her türlü tansiyon tavan ürününü uygulayabilirsiniz. İsterseniz matt, isterseniz saten ve isterseniz da parlak gergi tavan madellerinde evinize uygulatmakla farklı görünüş modern görünüm elde edebilirsiniz.

Gergi Tavan Büyükçekmece

Evlere uygulanan gergi tavan, oturma odası, mutfak, banyo, çocuk odası, yatak odası da dahil olmak üzere her yere uygulanabilir. Konukların beğenisine göre seçilen dokular, kısa sürede evinize çok rahat ve ustalıkla uygulanır.

Evlerdeki gergi tavan sisteminin faydaları:

Gergi tavan sistemi hijyenik yapıdadır, mantarlarla temas etmez ve kalıp yapmaz. Isı ve nemden kolayca etkilenmeyen yapısı sayesinde mutfak ve banyo odaları için bile uygulanabilir. Tavan tavanını hayal gücüyle değiştirerek evinizin her köşesine farklı bir görünüm kazandırır. Kullanılan PVC film bantlara UV baskısı uygulanması sayesinde insanlara, oyunculara, karikatür kahramanlarına, doğaya vb. Sahip olmanız mümkündür. Tavana akla gelen her şeyin görsellerini uygulamak mümkündür. Gergi tavan ürünleri sadece tavanlara değil, aynı zamanda duvarlara, dolap üstlerine, mutfak tezgahı, masa üstlerine uygulanabilir.

Tavan tavanını oturma odasına uygulamaya karar verdiyseniz, oturma odasında mat, parlak ve saten kumaş kullanarak fark yaratabilirsiniz. Oturma odasında huzur verici renklerin olması için mat ve saten gerdirme tavan tercih edilir. Tabii ki bu tamamen müşterilerin tercihlerine göre değişir.

Gergi Tavan Büyükçekmece mutfakta gergi tavanını uygulamak istiyorsan ve nasıl olacağını merak ediyorsanız merak etmeyin. Özel mutfak tavan çeşitlerimiz sayesinde mutfağınızın her köşesi tanınmaz hale gelecektir. Bozulma olmadan kullanılabilen hijyenik ve uzun süre dayanan gergi tavan sistemi, artık 3D germe tavanıyla müşterinin zevkine uygun bir tarzda mutfakta mümkündür.

Çocuk odalarımız için özel  tavanlarımız çocuk odalarınızı unutulmaz bir atmosfere dönüştürür. İstediğiniz karikatür kahramanından herhangi birini, karikatürlerden herhangi bir sahneyi, oyuncu resimlerini, kendi resimlerinizi vs. seçebilirsiniz. UV baskı ile film musluğuna basarak yapılan tansiyon tavan ürünü, çocuk odalarını eğlenceli ve göze çevirir. Atmosfer yakalamak. Tavanlardaki tavanların yanmaz, sağlıklı ve çevre dostu olması sayesinde artık rahat bir şekilde çocuk odalarına başvurabilirsiniz.

Büyükçekmece’de Yaşadığınız alanda banyonuza değişik bir tarz katmak isteyenler fakat su ve nemden nasıl olur  etkilenir mi diyen müşteriler! Merak etmeyin gergi tavan artık banyoda bile çok rahat uygulana bilir. Özel yapısından dolayı suya ve küfe karşı dayanıklıdır. Mantar ve küf ile etkilenmez. Bu sorunlar olmayınca da banyonuz dan kötü kokular gelmez. Eğer sizde banyonuza değişik bir tarz getirmek istiyorsanız hemen banyonuza barisol gergi tavan modellerinden uygulatın. İster zemin,ister tavan, isterse de duvar uygulamaları ile gergi tavan hizmetleri ile her zaman hizmetinizdeyiz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.