Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavana Esenyurt

Gergi Tavana Esenyurt

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavana Esenyurt.  Esenyurt ilçesi İstanbul’un son zamanlarda en hızlı gelişen ve büyüyen bir cazibe merkezi haline gelmeye başlamıştır. Bu gelişmeler ile beraber de inşaat sektöründe ve ev dekorasyonların da Germe tavan sistemi kullanılmaktadır. Bu kullanımlarda rahat bir ortamda sunmakta olduğu için seçilir. Gergi tavan modelleri birçok seçenek ile müşterilere sunulmaktadır. Tamamen kişinin isteklerine göre  tasarım yapılabilir. görsel zevki ister daha önce uygulanmış seçimlerimiz lede gergi tavan sistemi sunulmaktadır.

Esenyurt Gergi Tavan
Esenyurt Gergi Tavan

Gergi Tavana Esenyurt

Gergi tavan sistemi ortama aydınlık ferah ortam katarken temizlik ve sağlık açısından da müşterilere büyük avantaj sağlar.  Germe tavan sistemlerinin her zevke uygun genişlik seçenekleri vardır. Tercihinize bağlı olarak Parlak yüksek tavan, Mat gerilmeli tavan, Şeffaf gergi tavan, 3D gergin tavan, dijital baskılı tansiyon sistemleri, kafeleriniz, mutfaklarınız, havuzlarınız, restoranlarınız, evleriniz, ofisleriniz, Daha fazla göz – yerlere şık görünüm, yakalamak. Germe tavan, her türlü kule için özel tasarım ve üretim teknolojisine sahiptir. Çeşitli alanlardaki her türlü problemi farklı üretim türleriyle kaldırmak için kullanılır. Ancak hepsinin ortak noktaları var. Tabii ki ayrı bir konudur.

Gergi tavan tasarımları
Gergi tavan tasarımları

Bu makalede size gergin tavanın başka bir çeşidi olan Dijital baskı barisol tavan hakkında konuşmak istiyoruz.

Barisol dijital baskı barisol tavanlar Pvc gergin tavana Dijital baskı yolu ile herhangi bir görselin UV baskı teknolojisi ile basılarak yapılan gergin tavan sistemidir. Dijital gergin tavanlar rho hd  1000 UV baskı teknolojisi ile UV baskı yapılarak üretilmektedir. Dijital gergili tavanlar her alana kullanılabilme özelliğindedir. Bu gergili tavan türü müşteriler tarafından daha çok sevilerek seçilen bir üründür.

Çözücü, dijital baskı gergi tavanlarının baskı anında kullanılmaz. Çözücü çok zararlı bir maddedir, hatta bazı hastalıklara neden olur. Solunum yollarıyla ilgili hastalıklara neden olan solvent sadece işaret levhaları ve markalar için kullanılır. Solvet baskılı dijital barisol tavan ürünleri kesinlikle iç mimaride kullanılmaz. Yani, bu ürünü evinize, ofisinize vb. İç huzurunuz la uygulayabilirsiniz. Çözücülü emdirilmiş tavan ile yapılan dijital gerdirme, baş dönmesi ve mide bulantısına neden olur.

HD Gergi Tavan otel koridorlarında

Dijital basınçlı tavan üzerinde verilen her görüntüyü basmak mümkündür. Resmin kalitesi daha yüksek olmalı. Çözünürlük ne kadar yüksekse, görüntü o kadar iyi yazdırılır ve uygulama süresi yorulmaz. Dijital gergi tavan baskılarında kullanılan üründe baskıyı çok iyi absorbe eder ve yüzeyde pürüz olmaz.

Dijital basınçlı devirme çatısı en kapalı mekanlarda kullanılır. İç mekanlara uygulanan bu barisol tavan, alanın daha da iyi görünmesini sağlar. Dijital baskı çoğunlukla tavan uygulamalarında gökyüzü ve doğa görüntüleri ile birlikte kullanılır. Kuşkusuz, insanlara kimyasal maddeler içermeyen ürünlerle koku ve rahatsızlık vermez.

Dijital baskı, gergi tavanları evlere bile uygulayabilir. Bu harika ürünü kullanarak ve çevrenizde ekstra güzellik katmak istiyorsanız bizi arayınız. Gergi Tavan her zaman müşteri memnuniyeti için çalışır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.