Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Sağlık Merkezleri Uygulaması

Gergi Tavan Sağlık Merkezleri Uygulaması

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan sistemleri bir çok mekanda ve ortak yaşam alanlarında kullanıldığı gibi sağlık merkezleri ve sağlık hizmeti veren her alanda kullanılmaktadır. Sağlık merkezlerinde kullanılmasının en büyük avantajlarında biri anti bakteriyel yapısı ile hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Tavan ve duvar uygulamaları ile ön plana çıkan germe tavan sistemleri artık sağlık merkezlerine ve hastanelerde tavan ve duvar dekoru olarak ve aydınlatma sistemleri olarak kullanılır. Anti statik yapısı ile toz ve kir tutmaması başlıca özelliklerinden olup uzun yıllar bakım gerektirmez.

Böylece bu tür mekanlarda tavan ve duvar dekorlarında başlıca dekor ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bir çok renk ve doku seçeneği ile gelen gergi tavan sistemleri mükemmel bir dekor sunar. Hem aydınlatma sistemi olarak da kullanılır. Sağlık merkezlerinde istenirse tavana özel baskı yapılarak uygulanabilmektedir. Bu sayede tavanlar daha ilgi çekici ve daha güzel bir görünüm kazanır.

Barisol tavan sistemleri ile tavanlar ve duvarlar çok canlı ve gerçekçi bir görünüme sahip olur ziyaretçilerin daha değişik bir açıyla bakar ve ilgisini çeker. Reklam sektöründe kullanılan germe tavan kumaşlarımız bir çok sağlık merkezinde kullanılmış olup müşteriler her zaman memnun kalmıştır. Eğer sizde böyle bir mekana uygulama düşünüyorsanız

Bamax germe tavan sistemlerini tercih etmelisiniz. Hem kalite açısında ürünlerimiz 1. Sınıf olup Hem de uygulama olarak uzman personellerimiz ile hatasız işler teslim etmekteyiz. Ayrıca ürünlerimize tam 15 yıl garanti vermekteyiz. Böylece uzun yıllar kafanız rahat olacak.

Gergi tavan

germe tavan

barisol tavan

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.