Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavanlarda Film Karakterleri

Gergi Tavanlarda Film Karakterleri

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan teknolojilerinin gelişmesi ile beraber ve HD baskı tekniğinin gelişmesi ile paralel olarak istenilen görselin evinizin veya istediğiniz bir mekanın tavanlarında veya duvarlarında görebilirsiniz. En sevilen filmlerin posterleri ve en sevdiğiniz filmin kahramanlarını duvarlarınıza uygulama yapabiliyoruz. Bu nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim.

Duvarlarda sinema ve film karakterlerini gergi tavan sistemleri ile görebilirsiniz.

İş size bu nasıl olur sorunuzun cevabı. Muhteşem bir özelliğe sahip olan gergi tavan kumaşlarına istenilen baskı teknoloji isle baskı yapılabilmekte ve bu baskılı kumaşları evinizin veya özel yaşam alanlarınızın duvarlarına veya tavanlarına uygulama yapabilmekteyiz. Bu sayede hem daha dekoratif bir duvar ortaya çıkıyor hemde sevdiğiniz kahramanlar başucunuzda oluyor. Arkasına verilen led aydınlatma ile gerçekmiş gibi bir görünüm sağlıyoruz. Şimdi aşağıdaki resmi bir mekanın duvarında nasıl duruyor ona bakalım.

Bu sayede baskı yapılan germe tavan kumaşında çok kaliteli bir görüntü ortaya çıkar. Seçtiğimiz görsel HD baskı kalitesinde UV baskı teknolojisi ile basılır ve kumaşın etrafı germe tavan fitilleri ile takılır. Evimizin duvarına istediğiniz ölçüde bir kasa yapılır bu kasa ise gergi tavan profilleri ile yapılır. Bu kasaya germe tavan kumaşı ısıtılıarak gerilir. İş te kısaca size gergili tavan sistemlerini açıklamış oluyoruz.

gergi tavan duvar uygulaması, Gergi Tavanlarda Film Karakterleri

Gergi Tavan Uygulanmamış Eski Hali

Aşağıdaki resimde bu tür sistemin evin duvarına uygulanmış halini göreceksiniz. Hem uygulanmış hemde boş halini sizlerin değerlendirmesine sunuyoruz. Acaba boş mu daha iyi yoksa uygulanmış halimi. Artık değerlendirmek sizlere kalmış bir şey.

İşte Marvel Film şirketinin kahramanlarından biri olan Iron Man i evimizin duvarına uygulayalım bakalım nasıl duracak. Uygulama yapılmadan önce yapılması gerekenleri sizlere anlatmadan duramayacağım.. Öncelikle seçtiğimiz resmin yani görselin çözünürlüğü büyük olmalı yani en az 4000 piksel  veya daha büyük olmalıdır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.