Anasayfa » Gergi Tavan » Dijital Baskı Gergi Tavan » Otomobil galerilerinde gergi tavan uygulamaları.

Otomobil galerilerinde gergi tavan uygulamaları.

Araba satmak, sadece arabaları dizerek, satılmıyor, satış şekilleri sürekli ve hızlı bir şekilde değişmektedir.  Daha önce insanlar ana caddelerde açılmış yazıhanelerinden araba alıyorlardı. Sokak kenarlarında bırakılmak zorunda kalınan arabalar, hatta arabayı alsan bile dışarı çıkarmak için park etmiş arabaların yol vermesi beklenirdi. Şimdi ise çok büyük otomobil galerileri yapıldı. Hem yüzlerce araca hizmet edebilecek tamir servisleri, yedek parça depoları için de, çok katlı binalar yapıldı. İnsanlar araba almaya geldiklerinde aldıkları arabanın tüm özelliklerini öğreniyorlar, hatta test sürüşü yapabilmektedirler. Dinlenmek için kafelerinde otururlar.

Bu yüzden galerilerin dekorasyonları çok önemlidir. Markayı temsil etmesi gerekir. Dekorasyonları göze hoş gelmeli, insanlara güven vermeli, müşteriyi cezbetmesi gerekir.

HD Gergi Tavan sistemleri, bu iş için mükemmel bir dekorasyon ürünüdür. HD Germe Tavan sistem i ışık geçirgen dokulu kumaşına HD dijital baskı tekniği ile UV mürekkebi ile yapılarak uygulanmaktadır. Led lambalar ile resim ve desenler içten aydınlatılarak HD resmin daha canlı görünmesi sağlanır. Aynı zamanda diğer gergi tavan sistemleri gibi esnekliği sayesinde şık ve estetik görünüm sağlar. Bir metre kare alana düşen gergi tavan kumaş ağırlığı metre karesi 200 gramdır. Metre kareye 100 kiloya kadar dayanıklıdır. Sağlığa zararlı maddeler içermediği gibi anti bakteriyeldir. Mikrop barındırmaz. Anti septiktir, toz tutmaz. Bu sayede HD germe tavan otomobil galeri için önemli bir dekorasyon ürünüdür. HD gergi tavan 15 yıl garantilidir, renginde solma olmaz.

Oto galerilerinde germe duvar ve germe tavanlarda uygulanan HD gergi tavan sistemleri galerin canlı resimler sayesinde müşterinin gözüne hitap eder. Müşteri kendini güvende hisseder.

Konusunda uzman Barrisol dijital gergi tavan uygulamalarında da çok başarılıdır. Birçok bir çok oto galerilerinde, kendini ispatlamıştır. HD gergi tavan sistemleri binlerce çeşitli resim ve desen baskı  ile oto galerinde  insanların algısını değiştirmiştir. İnsanların psikolojik olarak rahatlamasını sağlamıştır. Bu sayede araba markası ve oto galerinin saygınlığı artmıştır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.