Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Küçükçekmece

Gergi Tavan Küçükçekmece

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Küçük çekmece ve mahallelerinde dekorasyon ve tavan aydınlatmaları olarak hizmet verir. Böylece gergi tavan sistemleri, tasarımlarıyla müşterileri şaşırtmaya devam ediyor ve daha da keyif verici çeşitler sunuyor. Bu çeşitli tasarım çeşitlerinden biri, akustik gergi tavan kumaşlarından yapılmış delinmiş streç tavan plakasıdır. Akustik gergi tavanıyla çok daha çeşitli bir atmosfer elde edebilirsiniz. Konferans salonlarında bile bu ortamı elde etmek mümkündür. Kendi salonlarınızda sesli bir sitem ile birlikte iyi bir ışıklandırma ile duvarda kullanacağınız gergi tavan uygulaması ile kendinizi dinlendirebilir veya misafirlerinize görsel dekorasyon şölen ile özel bir ortam sağlayabilirsiniz.

Gergi Tavan Küçükçekmece

Gergi Tavan sizin karakterinizi yansıtacak özelliklerde bir ortamın oluşması mümkündür. Bu oluşum günümüz teknolojisi sayesinde oluşmaktadır. Bu oluşumu sağlayan katkı germe tavan sistemi ile evinizde geçirdiğiniz kalite zaman süresi en verimli şekilde ortaya çıkmakta. Televizyon ve kitap okurken güzel bir manzaranın size eşlik etmesini istemesi size ayrı huzur verecektir. Sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçirirken hoş bir ortam her zaman geçirilen zamanın kalitesini arttıracaktır. Gergi tavan sistemi üstün özellikleri ile evinizde ki dekorasyonun tamamlanmasına büyük katkı sağlayacak ve evinizi orijinal sağlayarak  kendinizi  özgür, huzurlu hissedeceksiniz.

HD Gergi Tavan koridorda

Parlak ve mat uzun tavan kumaşlarında, mühendislik harikası ve yüksek teknolojili nano deliklerle istenilen tasarımda yeni ve farklı desenler elde edilebilir. Bu mikro delikler ses dalgalarını absorte eder ve onları mükemmel şekilde yok eder. Tasarımlarda, kumaşta yapılan yuvarlak delikler, kare delikler veya farklı boyutlarda delikler belli bir yerde veya desende aynı yerde oluşturulabilir ve aksi takdirde dağınık olarak dağılmış deliklerden oluşturulabilir.

Gergi Tavan Küçükçekmece

Montaj zamanı yapıyı aydınlattığında ışık deliklere nüfuz eder ve odanın muhteşem bir aydınlatma deseniyle sunulur ve aynı zamanda kumaş eşit olarak vurgulanır. Dış ışıklar dışarıya uygulanıyorsa, delikli gerdan tavanın açıklıkları, genel görüntüye birleşik bir şekil verecek olan siyah noktalar halinde görünür. Eğer büyükçekmecede gergi tavan uygulaması isterseniz bu yazıya bakınız.

Delikli malzeme sadece tasarımda kullanılabilir. Bazı tasarımcılar bütün kumaşla birlikte delikli malzeme kullanır. Delikli gergi tavan malzemesinin uygulama alanları çok geniştir. Kullanılacak estetik çözümlere bağlı olarak, çocuk odalarında, şirketin konferans salonlarında, ofislerde, halka açık alanlarda delikli gergi tavanları uygulamak mümkündür. Ayrıca, kendi yapısından dolayı, delinmiş malzemeden yapılan gergin tavan, ses yansıtma özelliğine sahiptir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.