Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi tavan ile tavan dekoru

Gergi tavan ile tavan dekoru

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan ile tavan dekoru denildiğinde ilk akla gelen evlerimizin ve ya iş yerlerimizin tavanları akla gelir. Tavanı olmayan ev olmaz. Tavan her zaman geleneksel bir renk veya dekora sahiptir. Günümüzün teknolojileri veya dekorasyonları ile birleştiğinde çok renkli veya sade şık estetik tasarımlar ortaya çıkar.

Gergi tavan sistemleri ile tavan dekoru, Gergi tavan ile tavan dekoru
Gergi tavan sistemleri ile tavan dekoru

Gergi tavan ile tavan dekoru nasıl yapılır?

Tavan dekoru her insanın istediği bir dekorasyon türüdür. Yaşadığımız alanlarda tavanların düz beton veya alçı olmasını kimse istemez daha dekoratif daha etkileyici tavan tasarımları isterler. Biz bamax gergi tavan sistemleri ve aydınlatma teknolojileri olarak bu konuda her zaman ar-ge çalışmaları ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyoruz.

Gergi tavan ile tavan dekorunun önemi

Genel olarak bakarsak konuya iç mimarlar her zaman kolay ve hızlı tasarımlar çıkarmaktadır. Fakat iyi bir mimar bu tür uygulamalarda genelde hem dekoru hemde aydınlık bir ortamı sağlamak için değişik ve özel tasarımlar çıkarmaktadır. Eğer aydınlatma ve dekorasyonu bir arada isterseniz iyi bir gergi tavan  markası ile çalışmalısınız. Çünkü tavanlarda kullanılan bu uygulama hem kalite açısından hemde uygulama açısında çok dikkat edilmelidir. Yapılan tüm çaba ve masrafı yaptıktan sonra beğenilecek kadar güzel ve ince işçiliği gayet güzel olmalıdır. En ufak bir hata kötü görünmesine sebep olmaktadır. Gergi tavan uygulaması kesinlikle hata kabul etmez. Hatalı uygulamalara çok rastlanmaktadır.

Gergi tavan ile daha şık tavan dekoru

Dekorasyoncu ve iç mimarlar genel olarak tavanlarda her zaman daha ekonomik çözümler ile tasarımlar yapmaktadırlar. Bu tasarımlarda hem şık ve estetik bir çizgi yakalamak hem de daha ekonomik ve ucuz çözümler üretmek. İşte bu konuda tüm ürünlerin ve uygulamaların üstüne geçecek tek çözüm olan gergi tavan sistemleri ile daha şık daha dekoratif ve daha aydınlatmalı bir çözüm olarak bakılır.

 

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.