Anasayfa » Gergi Tavan » Fabrikalarda gergi tavan uygulamaları

Fabrikalarda gergi tavan uygulamaları

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan sistemleri ile fabrikalarınızın tavanları daha şık ve estetik olur. Fabrikalarda dekorasyona ve estetik açıdan pek önem vermezler fakat bizce fabrikaların en büyük sorunlarından biri tavanlardır. Hem dekorasyon hem aydınlatma sorunları vardır. Bunun sebebi geniş bir alan olmasıdır. Geniş bir alanı aydınlatmak ve kapatmak zor dur. Bu tür sorunlarda kesin çözümler sunmaktayız. Fabrika veya geniş tavanlara sahip mekanlar da en iyi ürün olan ve en yeni ürün olan germe tavan sistemlerini sunuyoruz. Bu sayede tavanlar hem dekoratif bir yapıya sahip olacak hem de aydınlatma sorunlarınızı en az bütçeyle elektrik tasarrufu sağlayan bir sistemle ortadan kaldırıyoruz. Böylece sizlere iki işi bir arada sunuyoruz. Hem de işçilik olarak çok düşük bir maliyetle.

Fabrikalarda gergi tavan uygulamaları

Fabrikalarda gergi tavan uygulaması

Fabrikalarda gergi tavan uygulamaları ile hizmet veren Bamax germe tavan sistemleri tavan ve duvar dekorasyonlarda büyük bir yükü ortadan kaldırmaktadır. Tasarımlarımız sizlere özel olup kesinlikle aynı tasarımı başka bir mekanda göremezsiniz. Özel iç mekan tavan tasarımlarımızı mutlaka inceleyiniz.

Biz Türkiye’de germe tavan sistemleri olarak en geniş bayii ağına sahip ve Avrupa standartlarında ürünler üreterek hizmet veren bir firmayız. Böylece Ülkemizin her ilinde ve ilçesinde hem satış ofislerimiz ile hem de uygulama elemanlarımızda ile hizmet vermekte olup bayilikler de vermekteyiz.

Fabrika gergi tavan uygulamaları

Fabrika ve üretim hanelerde tavan ve duvar sistemlerimiz ile bir çok uygulama yapmış bulunuyoruz. Aydınlatma sistemleri ile mükemmel bir aydınlatma sağlamaktayız. Kullandığımız Led aydınlatma ürünlerimiz dünyaca markalar olup Samsung led chipleri kullanmaktayız. Samsung marka ledlerin uzun ömürlülüğü kanıtlanmış olup çok uzun yıllar hiçbir sorun yaşamazsınız.

Fabrika tavan uygulamalarında germe tavan sistemlerini sizlere en uygun fiyatlarla ve en iyi ürünlerle hizmet vermekteyiz. Lütfen müşteri hizmetlerimizden bu konuda bilgi alınız.

Sizlere tavsiyemiz kesinlikle Fabrika ve imalat hane tavan ve duvarlarında germe tavan sistemlerini kullanmanızdır. Düşük maliyetlerle tavan ve duvar dekorasyonları yaptırabilir ve aydınlatma sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.  Böylece iki problemde ortadan kalkmış olur. Ürünlerimiz garantili olup germe tavan kumaşlarımız tam 15 yıl garantilidir. Her zaman kalite tesadüf değildir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.