Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan ve Önemi

Gergi Tavan ve Önemi

Kategori Gergi Tavan 0

İlk olarak antik çağda  romalılar tarafından germe tavan olarak kullanılmaktaydı. Fakat dokusu yüzünden ve tam  olarak  gerilemediği için zamanla sarkmalar  ve  renginde  solmalar  meydana  gelmiştir. Gergi  tavan yani  germe  tavan 17. yüzyılldan beridir üzerinde  çalışılarak teknellojinin daha  çok gelişmesi  sayesinde  istenilen forma  gelmiştir. Uzun  süre dayanıklı  ve  ilk  gün ki özelliğini şıklığını korumayı  başarmıştır. Gergi  tavan olarak  daha  estetik,modern ve  şık  bir  çizgiye  sahip olmuştur.

Gergi tavan dekoratif ve  şık  durmasının yanı  sıra  aydınlatma  armatörü olarakda  tercih  edilmektedir. Neme  dayanıklı, antibakteriyel, yapısı sayesinde  uzun  bir süre  tavanlarınızda  en sağlıklı   hijyenik bir  çözüm olarak  kullanabilirsiniz. Tüm güvenlik  ve  çevre  standlarına  ise  uygundur. Eğer  tavanlarınız hasarlı, çatlak ya  da  lekeliyse  bunları  gergi  tavan  sayesinde  rahatlıkla  gizleyebilir ve  daha  estetik  görünmesini  sağlayabilirsiniz. Gergi  tavan  bir  kaç  yıll  geçse  bile  ilk  gün ki  özelliğini şıklığını  korumaya  devam  edicektir. Montaj yapılırken eşyalarınız taşınmasına  gerek yoktur.Son derece  hızlı  bir  şekilde  montaj  yapılırak  bir gün içinde  tüm  işlemler  bitmektedir. Montaj  yapılırken    kirliliğine  yol açmaz  bu  işlemler  yapılırken  alçıya, alçı panoya  ve  ya da duvar  boyasına  gerek  yoktur. Mobilya  taşıma  derdi  olmadan eşyalarınız  kirlenmeden  sadece  bir  gün içinde  tavanlarınız  germe  tavan sayesinde  tavanlarınız  yepyeni, estetik, şık bir  görünüm kazandırabiliriz. Dümdüz, pürüzsüz, tertemiz, suya dayanıklı ve  evinizin tüm  odalarında  da  banyo, yatak odası, mutfak ve koridorunuzda  kolaylıkla  uygullanabilmektedir. Gergi  tavan esnekliiği  sayesinde  de  ölçülendirmede  de çok  kolaylık  sağlamaktadır. İmallat ve  montaj, dekerasyon işlemleri bir gün içinde  biter  maliyeti ise diğer  tavanlarla  hemen hemen aynıdır. Yatay, dikey, kavisli, düz kemerli tüm yüzeylerde  kullanılabilir. Dilediğiniz  taktirde  dijital baskı  sayesinde  tavanlarınızı  hayel gücünüzle  süsleyebilirsiniz. Hiç  bir  şekillde  özell  bakıma  gerek  yoktur  her hangibi bir  temizllik  ürünüylede  temizleyebillirsizniz. Akrillik  boya  ile  boyanabilmektedir. Tavanlarınızı istediğiniz  gibi  canlandırabilirsiniz.

 Gergi  tavan yeni konutllarda, otellerde, cafellerde,resturantlarda,okullarda, hastanellerde  dilediğiniz  gibi uygullanılabilen bir  sistemdir. Gergi tavan  üzerine  elektronik  olan  ve  ya  elektronik  olmayan herhangibi   bir  aksesuarllada  süsleyebilir  kolaylıkla da  montajllanabilir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.