Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Fatih

Gergi Tavan Fatih

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Fatih ve tüm fatih’in mekanlarında kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisinde artık dış görünüş çok önemlidir. Kaliteli ve zengin görünmek aynı zamanda temiz ve taze görünmek hep yaşam tarzı olmuştur. Fatih’te tarihi dokuya zarar vermeden bulunduğunuz mekanı mükemmel Germe tavan sistemleriyle mekanınıza eşsiz güzellik ve muhteşem dekorlar katmaktayız.

Gergi Tavan Fatih

Germe tavan bulunduğunuz mekanı her daim mekanı temiz ve kaliteli göstermektedir. Bulunduğunuz mekana kattığı benzersiz görsel zarafet ile mekana gelen müşterilerin kendilerinden bir parça bulmasına neden olmaktadır. Bu durumda gergi tavan uygulanmış mekan da bulunan müşteriler hep daha rahat ve eğlenceli olarak keyifli zamanlar geçirmektedir.

Fatih’te tarihi semtindeki konuklarınızdan olumlu geri bildirimler almak ve mekanlarınızın her zaman tercih edildiğini duymak ve mekan tasarımımızın dışında övüldüğünü duymak istiyorsanız, tek yapmanız gereken kendi alanınıza sahip olmaktır.

İstanbul Fatih Camii ve Gergi Tavan Sistmeleri

Oda tasarımında kullandığınız renkleri, malzemeleri bir bütün olarak verebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını dayatarak gergi tavan sistemlerini istediğiniz alana verebilirsiniz ve mükemmel bir uyum ve tasarım elde edersiniz. Bu sistemler tamamen hayal gücünüzün sınırlarıyla ilgilidir.

Germe tavan uygulamaları arasındaki en büyük fark dijital baskılı modellerdir. Dijital baskı teknolojisi ile, tavan braketinde yüksek çözünürlüklü resimler bastırılır. Dijital basılı germe tavan modelleri çevre üzerinde çarpıcı bir etkiye neden olur. Gergi bir tavanın tüm avantajlarıyla bu modeller, bir kişiyi tavan-mavi akvaryum, yemyeşil bir bahçe, çiçeklerle dekore edilmiş bir bahçe veya yüzlerce seçenekten oluşan bir alana çeken üç boyutlu bir şekle dönüştürülebilir. İsteğe bağlı olarak çeşitli karakteristik modeller, dini semboller, hayvan figürleri veya soyut çalışmalar tercih edilebilir.

Değiştireceğiniz yerin tavanı tavanın derinliğini değiştirecek ve görsel bir patlama haline gelecektir. Tavan tavanının uygulanması, ustalık gerektiren bir tasarımdır. Elbette, özel malzemelerle deneyimlediğiniz yerin deneyimini edinmeniz ve uygulamanız gerekir.

Yaşam alanlarınızı  bir tavanla genişleten ufkunuzu açan bu yeni sistem ile tasarımınız öncelikle dijital ortamda oluşturulur. Deneyimli ekibimizle özel baskı teknikleri ve dijital baskı süreci özel bir kumaşa konur. Ön montaj, tavanın uygulama yapılacak olan özel germe tavan profilleri ile yapılır. Germe işlemi, özel baskılı hazırlanan kumaşın bu profillere geçirilmesi ile gerçekleştirilir.  Gergi tavan tasarımı, gerilme tavan tasarımına veya kumaşa göre ısıl işlemde kullanılabilen bu teknikle tamamlanır.

Germe tavanıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen sitemize bir göz atın. Fiyat desteğini almak için her zaman uzman ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.