Anasayfa » Gergi Tavan » Dijital Baskı Gergi Tavan » Yeni anlayış, mağazalar.

Yeni anlayış, mağazalar.

Mağazalar çok eskilere dayanır. Şehrin ana caddelerine kurulan küçük dükkânlarda ana ihtiyaç mallarını bulmak mümkün olurdu. Eski mağaza sahipleri genelde yereldi. Kendi yaşadıkları kasaba veya kentlerde ürettikleri veya satın aldıkları malları satarlardı. Daha sonra ticaret geliştikçe, daha önce yerel olan mağaza sahipleri başta ulusal olan, daha sonra uluslararası iş yapmaya başladı.

İlk baştan birkaç il daha sonra birçok ilde mağazalar açıldı. Büyümeyi başarmış mağazalar aynı sektördeki daha küçük mağazaları satın alarak, sektörlerinde tekel olmuşlardı. Mağazaların son aşaması uluslararası boyuttur. Bu tür mağazalar ürettikleri ürünleri tüm dünyadaki mağazalarında satarlar. Böyle olunca çok büyük üretim sistemini de kurmak zorunda kalırlar. Modayı bu firmalar belirler. Hangi rengi hangi modeli alacasınız bu firmalar karar verir.

Bu firmaların bu sistemi kurabilmesi için mağazalarının dekorları da çok özel olmalı. Mağazalar firmayı temsil etmeli. Büyük alış veriş merkezlerinde daha ismini okumadan mağazayı tanırsınız. Çünkü dekorasyonu sadece o firmaya özeldir.

Çağımızda mağazaların kendi dekorasyonlarını yapabilmelerinin en önemli yardımcısı, dijital baskı gergi tavan sistemleridir.

Dijital Gergi Tavan sistemleri, bu iş için mükemmel bir dekorasyon ürünüdür.  Dijital Germe Tavan sistem i ışık geçirgen dokulu kumaşına dijital baskı tekniği ile UV mürekkebi ile yapılarak uygulanmaktadır. Led lambalar ile resim ve desenler içten aydınlatılarak resmin daha canlı görünmesi sağlanır. Aynı zamanda diğer gergi tavan sistemleri gibi esnekliği sayesinde şık ve estetik görünüm sağlar. Bir metre kare alana düşen gergi tavan kumaş ağırlığı metre karesi 200 gramdır. Metre kareye 100 kiloya kadar dayanıklıdır. Sağlığa zararlı maddeler içermediği gibi anti bakteriyeldir. Mikrop barındırmaz. Anti septiktir, toz tutmaz. Bu sayede dijital germe tavan mağazalarda önemli bir dekorasyon ürünüdür. Dijital gergi tavan 15 yıl garantilidir, renginde solma olmaz.

Konusunda uzman Barrisol dijital gergi tavan uygulamalarında da çok başarılıdır. Birçok mağazalarda, kendini ispatlamıştır. Dijital gergi tavan sistemleri binlerce çeşitli resim ve desende baskı mağazaların insanlardaki algısını değiştirmiştir. İnsanların psikolojik olarak rahatlamasını sağlamıştır. Bu sayede mağazaların saygınlığı artmıştır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.