Anasayfa » Gergi Tavan » Büyükçekmece Gergi Tavan Uygulamaları

Büyükçekmece Gergi Tavan Uygulamaları

Kategori Gergi Tavan 0

Büyükçekmece ve çevrelerinde Gergi Tavan Uygulamaları ile tavan ve iç mekan dekorasyonları ile mükemmel mekanlar hazırlıyoruz. İstanbul’un Büyükçekmece ilçesi bir çok inşaat projesine ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Toplu konut projeleri ile adından sıkça söz ettiren Büyükçekmece ilçesi lüks sınıf ve orta sınıf konutlar inşaa edilmektedir. Bu konutlarda hem aydınlatma hem dekorasyon sistemleri olarak gergi tavan sistemi kullanılmaktadır. İç mekanların tavan aydınlatmaları ve tavan dekorasyonları tarafımızdan yapılmaktadır. Gergi tavan sistemleri ile yapılan tavan aydınlatmaları ve tavan dekorasyonları konutlarda ve Alışveriş merkezlerinde ortamı daha şık ve daha lüks göstermektedir. İnşaat firmaları yaptığı projelerde yani konut projelerinde tüm odalarda gergi tavan’a yer vermektedir.

Büyükçekmece gergi tavan sistemleri, Gergi tavan uygulamaları
Büyükçekmece gergi tavan sistemleri, Gergi tavan uygulamaları

Çünkü germe tavan sistemi hem dekoratif bir tavan sunar. Hem de Aydınlatma gibi sorunları ortadan kaldırır. kullanımı ve uygulaması çok kolay olup ekstra bir işçilik gerektirmez. Bu sebeple inşaat firmaları tüm projelerinde gergi tavan sistemlerine daima yer vermektedir. Kullanılan bu tavanların kumaşlarına dijital baskı uygulanabildiği için istenilen görseli tavanlarda görmek mümkündür. Bu baskı teknolojisi son teknoloji baskı tekniklerinden olup UV baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Böylece baskılar daha kalıcı ve diğerlerine göre sağlıklı ve zararsızdır. Asla koku yoktur.

Büyükçekmece gergi tavan sistemleri, Gergi tavan uygulamaları
Büyükçekmece gergi tavan sistemleri, Gergi tavan uygulamaları

Dijital baskı teknolojisi ile basılan gergi tavan kumaşları tavanlarda harika tasarımlar ortaya çıkarır. Özel baskılar ve özel görseller ile tavanlarınızı süsleyebilirsiniz. Arkasına uygulana led ışıklandırma ile gerçek kadar sanal bir tavana kavuşursunuz. Bu tavan sistemleri hemen her ortamda ve her mekanda kullanılabilir. İster klasik bir dekorunuz olsun veya modern bir dekorunuz olsun. Tavan tasarımı konusunda her ikisinde de gergi tavan sistemleri kullanılabilmektedir. Çünkü mekanın dekoru klasik ise tavana da klasik çizgiler ve desenlerde tavan dekoru seçebilirsiniz. Eğer dekorasyonunuz  modern ve yenilikçi ise daha modern tasarımlar seçebilir ve uygulatabilir siniz. Böylece tavanlarda diğer dekorlara uyum sağlamış olacaktır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.