Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Sarıyer

Gergi Tavan Sarıyer

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Sarıyer. İstanbul’un Boğaz manzaralı sahil ilçesi olan Sarıyer ve Zekariyeköy, Kilyos bölgelerinde Uygulamaları ile muhteşem tavan dekorları ile harika mekanlar, mükemmel tasarım ve dekor sunuyoruz. Her yere uygulana bilme özelliğine sahip olan ve her kes tarafından büyük sevgiyle tercih edilen Gergi tavan sistemleri 2 çeşitli dokudan yapılır. PVC film ve kumaş.

Gergi Tavan Sarıyer

PVC film gergi tavanında poliüretan malzemeden yapılmıştır ve birçok çeşidi vardır. İstediğiniz bölgeye başvurma kabiliyeti vardır. Hijyenik ve sağlıklıdır. İnsan sağlığı, sağlık için herhangi bir tehlike oluşturmaz.  Bu sistemi yapmak tecrübeli ekip tarafından uygulanmalı. Gergi tavanı uygulanmadan önce bu değerlendirmeye bağlı olarak baskıya geçilir. Baskı teknolojisi özeldir ve her bir aşaması mutlaka titizlikle takip edilmelidir.

HD Gergi Tavan ev uygulaması

Gergi Tavan Sarıyer ve mahallelerinde mükemmel tavan dekorları sunar. Sarıyer;’in güzelliği ile iç mekan tasarımlarının birleşmesi mükemmel dekorlar ortaya çıkarıyor. montaj işlemi baskıda ki kalitenin devamı olacak şekilde mutlaka takip edilmelidir. Sonuç olarak 3d baskının mekanda her açıdan iyi durması çok önemlidir. Kumaş germe tavan çeşitleri de vardır. Gergi tavan sistemi insan sağlığını olumsuz yönde etkilemez. İstenilen yere uygulanabilir. PVC film ve gergi platformu arasındaki fark, suya dayanıklı olmadığıdır. Su bulunan bölgelere uygulanmamaları önerilir. Kumaş germe tavanlarından biri kadife bir gerginlik taburesi. Tavan streç tavan genişliği geniş renk seçimine sahiptir.

HD Gergi Tavan çiçek basılı

Kadife streç tavan özellikleri nelerdir?

Şeffaf olmayan doku faktörü, mümkün ana tavan eksiklerini kapatma özelliği vardır
Yansıtma özelliği yok.
Hiçbir yansıma veya parlama görülmüyor ve son derece temiz hatlar ve şekiller var.
Dayanıklı ve yoğundur
Ultraviyole ışıklardan hiç bir şekilde etkilenmez. Yeni durumunuzu uzun süre koruyacak ve değiştirmeniz gerekmeyecek.
Kadife streç tavan uygulaması sarkmak ve akıntı olmaz.
Kadife gergi tavanlarının alçak tavan odalarına uygulanması doğru değildir. Tavan yüksekliği yüksek alanlara uygularsanız, görsel açıdan daha normal görünümü elde edersiniz.
Kadife germe tavanlar iç mekanda daha lüks bir ortam yaratıyor. Tavan streç tavanını uygulayarak barok, klasik, retro tarzda tasarımlar yapabilirsiniz. Lüks ortam sevenlerin seçimi olan kadife gergi tavanlar finansal olarak da diğer gergi tavan türlerinden seçilmektedir. Tabi ki,bu miktar uygulandığı alanın genişliğine göre değişecektir.

Doğal taşlardan yapılmış bu gerdirme tavanlar geniş seçimleri sayesinde her türlü tasarıma mükemmel uyum yeteneğine sahiptir. Tavan kravat tavan dokusu çok nadirdir ve her üretici tarafından üretilmez.

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.