Anasayfa » Gergi Tavan » Germe tavan kumaşları

Germe tavan kumaşları

Kategori Gergi Tavan 0

Germe tavan kumaşları bir çok mekanda tasarımsal ve mimari çizimlerde dekorasyon için kullanılır.

Gergi tavan kumaşları – özel bir teknoloji ile üretilmiş benzersiz bir kaplama malzemesidir.Bu kumaşlar poliester sintetik kumaşın içine poliüretan emprenye olunması ile yapılmaktadır. Sonuçta yüksek kalite özelliklerine  ve süsleme özelliklerine sahip  çok dayanıklı bir malzeme elde ediliyor.

Bezden yapılan gergi tavan kumaşının PVC ‘den farklandıran gergi tavan kumaşlarının dikişsiz ve kesintisiz olarak uygulana bilmesidir.Buna göre de,geniş alanların tavanlarına uygulamak için gergi tavan  kumaşlar daha çok kullanılmaktadır.

Germe tavan kumaşlarının avantajları:

  • düşük sıcaklıklara dayanıklı kumaştır;
  • mekanik hasarlara karşı dirençli dayanıklı malzemedir;
  • Bu kaplama yüksek nemden etkilenmiyor
  • Tuvaller uzun ömürlü ile karakterize ediliyor.

Germe tavan kumaşları renk konusunda çok  zengindir. PVC kaplamadan az olarak  çeşitli renk paletlerinin  tekrarlanan resim renklerini ve aynı zamanda  baskı uygulamasını dengeliyor. Bu özellik yeni ve muhteşem istenilen stilde olan ister yere yeni bir  tasarıma yapımına  yol açıyor.

Hastanelerde gergi tavan dekoru
Hastanelerde gergi tavan dekoru

Dikişsiz germe tavanların montajına gelirsek, onların ayarları hızlı ve doğru bir şekilde zıpkın kullanmadan  gerçekleştiriliyor. Yükleme işleminin temel özelliği ısı tabancası ile olur. kumaştan olan gergi tavan ürünü uygulanmadan önce ısıtılıyor. Kumaşların  özellikleri  şekiller vermek, çok seviyeli yapıların oluşturulmasında kullanıla bilmektir. Kumaştan hazırlanmış gergi tavan kumaşları dikiş kullanılmadan çok geniş alanlara uygulanabilir. Bu materyaller her ruloda 5 metre uzunluğunda kumaş halinde üretiliyor.

Söylendiği gibi kumaştan olan gergi tavan kılıfları PVC kılıflarından daha uzun olduğu için dikiş gerektirmez. Olsa bile dikiş izi belli olmaz. PVC ise uygulandığında dikiş atarsanız dikiş izleri hemen belli olur. PVC sadece küçük alanlara muhteşem görünüş sağlar.

Eger sizde istediğiniz alana ister PVC, isterse de gergi tavan kumaşları uygulatmak istiyorsanız hemin bizi arayın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.